Защо в наши дни връзките са толкова кратки?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Защо в наши дни връзките са толкова кратки?

Мнениеот fawla » 11 Сеп 2017, 16:12

Това е една възможност, която имаме в наши дни и от нас се иска просто да се възползваме от нея. Така имаме свободата да си търсим партньор колкото и от разнообразни неща искаме.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Защо в наши дни връзките са толкова кратки?

Мнениеот svetlozara » 17 Авг 2018, 09:05

Имаме избор и имаме самочувствие, което ни дава да отстояваме себе си и да бъдем на асобственото си мнение. което съкращава връзките, не всеки може да изтърпи другия "да му се прави".
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Защо в наши дни връзките са толкова кратки?

Мнениеот Ванила » 09 Яну 2019, 17:05

То това не е правило. Има си и дълготрайни връзки. Кратките връзки са лесни, не искат нищо от нас, няма очаквания. Светът стана някак по-лекомислен и живеещ ден за ден. Няма лошо и в кратките връзки, кой не е минал през тях. Притеснително е когато зрели хора, на възраст над 30, например, все още си хойкат като тийнейджъри. Явно така е по-лесно.
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

Re: Защо в наши дни връзките са толкова кратки?

Мнениеот Dalia » 10 Яну 2019, 11:12

Ами по лесни са краткотрайните връзки. Днес с един, утре с друг без ангажименти и без драми. Много хора вече живеят така ден за ден и не си дават много много зор. Или всеки си живе у дома си и от време на време се срещат за да освободят напрежението както се казва. Това си е техния избор и са си подредили живота по тази схема. За мен по- притеснителен е фактът, че в последно време наблщдавам друга тенденция, хора с по 20 и повече години брак се развеждат заради по-млади партньори и не само мъжете, а и жените. Не знам туй криза на средната възраст ли е? Нещо за престиж ли е? Да се разведеш с мъжа си и да тръгнеш с мъж набор на сина си или с жена нажбор на дъщеря си. Много странно ми е, но в последно време в някаква масова тенденция сред 40-50 годишните мъже и жени.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Защо в наши дни връзките са толкова кратки?

Мнениеот Аля » 17 Яну 2019, 14:59

Зависи си най-вече от хората. Аз не си падам по връзки, тип еднодневки, така че не мисля че времената са такива. На който както му харесва. Аз не мога да имам връзка с човек, който не познавам донякъде поне. Нито мога да се отпусна, нито мога да водя някакви разговори с него.
Аля
 
Мнения: 47
Регистриран на: 17 Яну 2019, 13:26

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта