Какви игри и забавления са подходящи за деца около 10 години?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Какви игри и забавления са подходящи за деца около 10 години?

Мнениеот Rali_hr » 07 Сеп 2017, 10:46

Дъщеря ми много си играеше с играчките и съм нямала този проблем, но при синът ми е ужас, той отдавна пожела да махнем играчките му има останали 2-3 легота, няколко настолни игри и това е.. Само че сега се сърди, че няма какво да прави с приятелчетата му, когато му дойдат на гости. :roll: Съответно сега пък се чудим какви игри са подходящи да вземем, за да се чувства добре с пряителчетата си. Идва зима и често ще играят у дома, но бих се радвала ако имат хубави занимания.
какво ви се струва подходящо за игра на затворено за толкова големи деца?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какви игри и забавления са подходящи за деца около 10 години?

Мнениеот mix_twix » 07 Сеп 2017, 12:06

някакви готини настолни игри - туистър, скрабъл, монополи, всякакви такива трябва да са им интересни, макар че сигурно ако има изостанали някакви играчки, дори и колички да са, пак ще им се кефят.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какви игри и забавления са подходящи за деца около 10 години?

Мнениеот kalinka-kuku » 07 Сеп 2017, 14:26

те на тази възраст май май вече не играят много. Има дно Just dance Приложение, пускай им го и да се зяпат на телевизора и да играят. ще се изтощят и ще се изкефят много.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какви игри и забавления са подходящи за деца около 10 години?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Сеп 2017, 14:53

Рали, имам същия проблем.! Изхръвлих всички играчки, които бяха счупени и раздадох останалите, той не играе с тях. Сега пък му направихме стая и виждам, че няма с какво да играе с децата като дойдат. И седя и го мисля какво ли да измисля, да си играе. А му обещах зимата да му позволявам да си ги кани на гости децата.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви игри и забавления са подходящи за деца около 10 години?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Сеп 2017, 16:16

Май си избързала с прибирането на играчките, може би всякакв интерактивни играчки ще им се харесат, или да правят нещо сами, да използват най-различни материали, да създават различни неща.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32


Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта