Променихте ли теглото си, след като почнахте работа в офис?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Променихте ли теглото си, след като почнахте работа в офис?

Мнениеот Ваня Стойчева » 26 Сеп 2017, 11:13

В офисите хората се застояват, ако не променят и ходенето си, не започнат да спортуват просто са до никъде, няма да има спасение за тях. Килограмите почват да се трупат, и докато се усети човек е поне с 15 отгоре.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Променихте ли теглото си, след като почнахте работа в офис?

Мнениеот Lisica » 26 Сеп 2017, 12:06

За да не се промени теглото, трябва да се включи спорт. Повечето хора пред компютъра са склонни да си хапват различни неща - я солетки, бисквитки, ядки, чипс, или каквото и да е, което да спомага "убиването" на времето в офиса.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Променихте ли теглото си, след като почнахте работа в офис?

Мнениеот Rali_hr » 23 Фев 2018, 10:56

Застояванаето е много голяма гадост, краката отиват, кръст, гръб - всичко. :-| За съжаление резултата е много кофти по тялото, килограмите даже са най-големият проблем, мен лично най-много ме притесняват разширените вени. :cry:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Променихте ли теглото си, след като почнахте работа в офис?

Мнениеот nefertiti » 23 Фев 2018, 11:25

Аз пък имам колежка, която бая се втали като дойде в офиса. Но тя си спотува доста активно и не се тъпче с манджи в обедната почивка, така че мацката изглежда много добре.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Променихте ли теглото си, след като почнахте работа в офис?

Мнениеот Локумът » 23 Фев 2018, 11:26

nefertiti написа:Аз пък имам колежка, която бая се втали като дойде в офиса. Но тя си спотува доста активно и не се тъпче с манджи в обедната почивка, така че мацката изглежда много добре.

Че кво им е на манджите? :Р И действието, когато ги ядеш тъпчене ли трябва да бъде? :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Променихте ли теглото си, след като почнахте работа в офис?

Мнениеот buba_18 » 28 Фев 2018, 17:22

Да. Качих около 4-5 кг. което си е истински ужас. Мисля да започна диетата на Ваня Червенкова. Всичкият този джънк не ми се отразява добре
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Re: Променихте ли теглото си, след като почнахте работа в офис?

Мнениеот Frac » 28 Фев 2018, 18:07

Общо взето е така - застоиш ли се на едно място работата става по-дебеличка. Я с бисквитки, я с нещо друго. Да не говорим, че почти всеки ден няякой има повод и се слагат едни софри, едни бонбони.... чудо! Та по стандарта - като стане пролет и се сещаме да ограничим яденето. Много, много не се получава. Но като отида лятото на плажа се успокоявам и си казвам: "Не съм единствена". По този повод един съвет: Избирайте плажни ивици със семейства с малки деца. Така ще се поуспокоите, а после ако ви се надуе главата - беж на друга ивица :grin:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Променихте ли теглото си, след като почнахте работа в офис?

Мнениеот petttto » 10 Мар 2018, 15:26

:) Не съм го променил защото по принцип внимавам, но когато се застои човек килцата се лепят, като захарен памук на бузата Изображение
petttto
 
Мнения: 14
Регистриран на: 28 Яну 2015, 21:32

Re: Променихте ли теглото си, след като почнахте работа в офис?

Мнениеот kauda » 11 Мар 2018, 09:45

Ако имаме и допълнителна работата, положението става още по-лошо. Поне се старайте да се прибирате пеша до дома, а ако живеете близо до офиса, разхождайте се - я на пазар, я другаде.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Променихте ли теглото си, след като почнахте работа в офис?

Мнениеот mariyana » 13 Мар 2018, 17:39

Аз лично спортувам, така че проблемът с обездвижването го няма при мен. Определено, ако стоя цял ден в офиса и се прибера и легна пред телевизора, ще кача кг.
mariyana
 
Мнения: 20
Регистриран на: 19 Фев 2018, 01:06

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта