Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот rali06 » 13 Фев 2018, 11:04

Не знаех, че някои витамини по-бързо резорбират филърите. Доколкото съм запозната трябва една седмица преди да се постави филър да не се пие алкохол и да не се приемат аналгитици.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот nefertiti » 14 Фев 2018, 11:05

rali06 написа:Не знаех, че някои витамини по-бързо резорбират филърите. Доколкото съм запозната трябва една седмица преди да се постави филър да не се пие алкохол и да не се приемат аналгитици.


Така стоят нещата и с храната. Трябва да се внимава какво се яде и приема, защото през първите седмици докато филърът се резорбира трябва да се въздържаме от дейности, които биха могли да го разградят по-бързо. По същия начин трябва да се въздържаме и от по-интензивни спортни занимания, никакви спа процедури, особено парни бани и сауни и т. н.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот rali06 » 14 Фев 2018, 12:02

nefertiti написа:
rali06 написа:Не знаех, че някои витамини по-бързо резорбират филърите. Доколкото съм запозната трябва една седмица преди да се постави филър да не се пие алкохол и да не се приемат аналгитици.


Така стоят нещата и с храната. Трябва да се внимава какво се яде и приема, защото през първите седмици докато филърът се резорбира трябва да се въздържаме от дейности, които биха могли да го разградят по-бързо. По същия начин трябва да се въздържаме и от по-интензивни спортни занимания, никакви спа процедури, особено парни бани и сауни и т. н.


Предполагам, че тези неща ги казва и доктора? А от какво могат да се получат топчета при поставяне на филър и какво се прави в тези случаи?
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот nefertiti » 18 Фев 2018, 15:05

rali06 написа:
nefertiti написа:
rali06 написа:Не знаех, че някои витамини по-бързо резорбират филърите. Доколкото съм запозната трябва една седмица преди да се постави филър да не се пие алкохол и да не се приемат аналгитици.


Така стоят нещата и с храната. Трябва да се внимава какво се яде и приема, защото през първите седмици докато филърът се резорбира трябва да се въздържаме от дейности, които биха могли да го разградят по-бързо. По същия начин трябва да се въздържаме и от по-интензивни спортни занимания, никакви спа процедури, особено парни бани и сауни и т. н.


Предполагам, че тези неща ги казва и доктора? А от какво могат да се получат топчета при поставяне на филър и какво се прави в тези случаи?


Принципно би трябвало да ги казват. Добрия специалист винаги трябва да обясни нещата. Важно е да има естетика в процедурите. А топчетата май се получават, когато не е поставен добре или е в повече.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот rali06 » 19 Фев 2018, 13:20

Момичета, каква процедура за лице бихте ми препоръчали предпролетно?
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот nefertiti » 21 Фев 2018, 11:52

rali06 написа:Момичета, каква процедура за лице бихте ми препоръчали предпролетно?


Какво точно търсиш като ефект? Нещо разкраситено ли търсиш-например вежди или някоя терапия за лице?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот rali06 » 22 Фев 2018, 10:48

nefertiti написа:
rali06 написа:Момичета, каква процедура за лице бихте ми препоръчали предпролетно?


Какво точно търсиш като ефект? Нещо разкраситено ли търсиш-например вежди или някоя терапия за лице?


Както ти споменах сега акцента искам да падне върху назолабиалните ми бръчки. После може да помисля и за лицето-например вежди или мигли. Нещо ми се е развалила формата на веждите и не се харесвам така.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот nefertiti » 23 Фев 2018, 11:20

rali06 написа:
nefertiti написа:
rali06 написа:Момичета, каква процедура за лице бихте ми препоръчали предпролетно?


Какво точно търсиш като ефект? Нещо разкраситено ли търсиш-например вежди или някоя терапия за лице?


Както ти споменах сега акцента искам да падне върху назолабиалните ми бръчки. После може да помисля и за лицето-например вежди или мигли. Нещо ми се е развалила формата на веждите и не се харесвам така.


След като имаш изразени назолабиални гънки, как си с челото, гневната бръчка имаш ли?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот rali06 » 25 Фев 2018, 13:55

Имам гневна бръчка, но тя определено може да почака. В сравнение с назолабиалните, тя съвсем не се забелязва и се вижда, само ако нещо много се напрегна.Иначе хал хабер си нямам как да се насоча към избора на филър, иска ми се да уцеля някоя промоция, че финансово в момента не съм в цветущо състояние.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот nefertiti » 26 Фев 2018, 15:04

Имай предвид, че при дерматолозите, за да има естетика в нещата, може да се наложи да се започне първо с ботокса в гневната бръчка, отколкото с филър в назолабиалните гънки. Ти може да искаш едно, но всъщност да трябва да се започне с друго.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта