Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот nefertiti » 04 Сеп 2018, 12:21

Аз мисля, че мезотерапията е по-лек вариант на грижа към лицето. Тя също има освежаващ ефект и подхранва доста кожата. Често дамите я избират като допълнителна грижа след направен хиалурон или ботокс. И я избират за околоочния контур, защото там зоната е доста деликатна и не се препоръчват филъри.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот Pacienti » 04 Сеп 2018, 17:40

Tinki написа:А мезотерапиите не са ли достатъчен вариант като грижа за кожата? Защо трябва да се комбинират с ботокс или хиалурон?

Те се отблагодаряват във времето. След мезотерапия няма моментен ефект, докато при ботокса и хиалурона веднага се вижда резултата. Също с мезотерапия не можеш да освежиш устните си, или да премахнеш гневната бръчка. Тя въздейства на цялостното състояние на кожата.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот annamaria » 05 Сеп 2018, 15:08

И аз смело мога да заява, че мезотерапиите имат дългосрочен ефект като грижа за кожата. Подхранват я в дълбочина и определено я заглаждат и я правят по-сияйна.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот Pacienti » 07 Сеп 2018, 16:18

Някой правил ли е такава процедура, на промоция е. Аз се интересувам заради пигментните петна.
https://www.facebook.com/events/2200423650277814/
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот Tinki » 10 Сеп 2018, 14:28

Чела съм само отзиви, че я дават ефикасна за петната. Плюс това има и лек заглаждащ ефект и коригира и бръчки.Ако не се лъжа бях мяркала и клипче за Джет плазма лифт.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот annamaria » 13 Сеп 2018, 16:07

Момичета, а аз да ви попитам какво ви е мнението за абдоминопластиката? Бихте ли пристъпили към тази корекция, за да изглеждате добре? Или чак толкова не бихте задълбочили?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот rali06 » 14 Сеп 2018, 15:26

annamaria написа:Момичета, а аз да ви попитам какво ви е мнението за абдоминопластиката? Бихте ли пристъпили към тази корекция, за да изглеждате добре? Или чак толкова не бихте задълбочили?


Ако наистина имам сериозни проблеми с корема, бих си направила тази интервенция. Но има жени, колкото и да спортуват и да се придържат към здравословен начин на живот, все пак си правят тази корекция, за да изглежда резултатът по-завършен.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот Tinki » 17 Сеп 2018, 15:33

Няма нищо лошо в абдоминопластиката, но за мен той е за жени, които чрез тренировки не могат да постигнат плосък корем. Аз например от тренировки- най-обикновени коремни преси се стягам много, но целулита ми е труден.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот annamaria » 19 Сеп 2018, 15:11

Направо ти завиждам, че само с коремни преси можеш да се сдобиеш с плосък корем. Аз, ако имам възможност бих се подложила на абдоминопластика. Струва ми се добър метод да се сдобиеш с плосък корем.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот Pacienti » 21 Сеп 2018, 14:57

annamaria написа:Момичета, а аз да ви попитам какво ви е мнението за абдоминопластиката? Бихте ли пристъпили към тази корекция, за да изглеждате добре? Или чак толкова не бихте задълбочили?

Има жени, на които след раждане коремът не им се прибира и само абдоминопластиката е решението да не изглеждат цял живот бременни.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта