Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот Tinki » 11 Окт 2018, 14:04

annamaria написа:Ако трябва да се върнем на абдоминопластиката, имате ли представа колко време се задържа при нея ефектът?


Със сигурност ефектът не е постоянен. Вероятно след абдоминопластика си трябва хранителен режим и спорт.Защото това са депа, които със сигурност се запълват. А при втора бременност със сигурност ще е нужна и втора абдоминопластика. :wink:
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот Lisandra » 11 Окт 2018, 16:23

Tinki написа:
annamaria написа:Ако трябва да се върнем на абдоминопластиката, имате ли представа колко време се задържа при нея ефектът?


Със сигурност ефектът не е постоянен. Вероятно след абдоминопластика си трябва хранителен режим и спорт.Защото това са депа, които със сигурност се запълват. А при втора бременност със сигурност ще е нужна и втора абдоминопластика. :wink:


Жените на тази операция се подлагат след като са привършили с ражданията.
Любопитно ми е дали мъже се подлагат на нея?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот annamaria » 12 Окт 2018, 11:10

Докато тука само си говорим за разни процедури, майка ми взела та си направила венус легаси. Очаквам да ми пусне снимки, защото е много ентусиазирана, че ефектът веднага проличал.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот Gorica23 » 15 Окт 2018, 16:55

annamaria, браво на майка ти! Аз също съм решила да се отдам на разкрасителни процедури, че големи грижи ни налегнаха. Искам малко да се заредя и да релаксирам.
Дайте съвет, ако някой скоро е правил подобна процедура?
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот annamaria » 16 Окт 2018, 11:04

Ами аз направо не можах да повярвам, че се е подложила на естетична процедура. И всъщност се оказа, че си е направила хайфу, а не венус легас.Колебаела се е между двете процедури, но е решила да се спре на първата, защото е с по-дългосрочен ефект, а и тя има по-топчесто лице.
http://www.img-share.eu/f/images/564/44 ... 676699.jpg
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот Tinki » 16 Окт 2018, 11:33

Момичета някоя от вас правила ли си е BDR? Обмислям да си направя, но искам да чуя мнения на хора, които евентуално са си правили.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот annamaria » 17 Окт 2018, 15:41

Честно казано досега не се бях замисляля за ефекта на хайфуто. Замислям се сериозно за тази процедура, защото определено си заслужава инвестицията в нея. Прочетох за ползите от нея и всъщност си заслужава доста- това е дългосрочен лифтинг за лицето.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот tinkerbell » 17 Окт 2018, 16:20

annamaria написа:Ами аз направо не можах да повярвам, че се е подложила на естетична процедура. И всъщност се оказа, че си е направила хайфу, а не венус легас.Колебаела се е между двете процедури, но е решила да се спре на първата, защото е с по-дългосрочен ефект, а и тя има по-топчесто лице.
http://www.img-share.eu/f/images/564/44 ... 676699.jpg

Не се отваря линка ти. Това информация за хайфу ли е?
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот tinkerbell » 17 Окт 2018, 16:24

Аз да ви питам, бихте ли се подложили на корекция на бюста? Напоследък доста изгодни предложения има, и няма да ви лъжа, замислям се.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Разкрасителни и естетични процедури на промоционални цени

Мнениеот Tinki » 17 Окт 2018, 16:43

tinkerbell написа:Аз да ви питам, бихте ли се подложили на корекция на бюста? Напоследък доста изгодни предложения има, и няма да ви лъжа, замислям се.


Само, ако имам нужда. Аз лично оправдавам това решение, само когато е умерено и премерено. Има жени, които прекаляват. А ти откога го почуства това желание да си сложиш силикон?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта