Алергия или?

Re: Алергия или?

Мнениеот kikimoraa » 13 Сеп 2017, 18:52

Ти направо си медицински казус. :))) Ама подуваш ли се пак , след като ги ядеш? :roll: особено прясно мляко и кашкавал, заради липсата на ферментация, трябва да се издуваш отново.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Алергия или?

Мнениеот Morphoza » 13 Сеп 2017, 18:56

Хахахахах да подувам се
Morphoza
 
Мнения: 20
Регистриран на: 13 Сеп 2017, 00:08

Re: Алергия или?

Мнениеот Morphoza » 13 Сеп 2017, 18:59

Примерно имам приятел който прави пици и си поръчвам само с топено сирене без кашкавал и след като я изям усещам много леко миризмата ,но има ли кашкавал на пицата изям ли я не се трае...
Morphoza
 
Мнения: 20
Регистриран на: 13 Сеп 2017, 00:08

Re: Алергия или?

Мнениеот kikimoraa » 13 Сеп 2017, 19:00

Тогава честито - имаш лактозна непоносимост. :clappingorange: разгадахме една мистерия с общи усилия, а аз дойдох последна и поставих диагнозата, браво на останалите момичета. :cheers:
Сега се изследвай, за да си сигурен и единственото, което трябва да направиш е да забравиш за консумацията им. завинаги. :cow:
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Алергия или?

Мнениеот Morphoza » 13 Сеп 2017, 19:04

Хахахах благодаря ти много утре отивам на изследвания мерси на всички :)))
Morphoza
 
Мнения: 20
Регистриран на: 13 Сеп 2017, 00:08

Re: Алергия или?

Мнениеот Mon_ton » 13 Сеп 2017, 19:07

kikimoraa написа:Тогава честито - имаш лактозна непоносимост. :clappingorange: разгадахме една мистерия с общи усилия, а аз дойдох последна и поставих диагнозата, браво на останалите момичета. :cheers:
Сега се изследвай, за да си сигурен и единственото, което трябва да направиш е да забравиш за консумацията им. завинаги. :cow:

Направо ни открадна славата. :sad:

Morphoza - аз съм с непоносимост към глутен и те разбирам напълно, при мен обаче се редуват запек и разстройство и тежест в корема с дни наред. :front: При теб ще е по-лесно да ограничиш приема на млечни продукти, може да включваш по малко кефир или кисело мляко, защото заради ферментацията са по-полезни, но абсолютното изключване на сирене, кашкавал и прясно мляко е задължително. Дори и ако сега не ти се дават пари за изследване, направи си този експеримент - недей да ядеш такива храни и виж как ще се чувстваш след месец, когато се изчисти тялото ти. И наистина, пак го казвам, хапвай домати,краставици, тиква, патладжани, яйца, месо, пълнозърнести храни, овесени ядки, плодове и всякакви полезни неща. Сега си млад, но ще се съсипеш неусетно и на 30 години може и корем да отпуснеш заради вредните навици в храненето, които имаш. Бъди готин, сега е модерно да се яде здравословно, може да разбиеш мацките, интересувай се и разглеждай. Здравословната храна е най-вкусна, трябва само да станеш... чревоугодник, за да я разкриеш :) Успех с преминаването към нов живот! :heartbeating:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Алергия или?

Мнениеот Morphoza » 13 Сеп 2017, 19:12

благодаря ви момичета и момчета за всичко аколкото до изследването аз съм хвърлил една торба пари за наркотици за здравето си ли няма да отделя било то 100 било 1000 . Благодаря ви много надявам се утре да имам резултат ще ви споделя какъв е.Поздрави и лека вечер
Morphoza
 
Мнения: 20
Регистриран на: 13 Сеп 2017, 00:08

Re: Алергия или?

Мнениеот Mon_ton » 13 Сеп 2017, 19:13

ще чакаме, защото наистина е много странно това, което споделяш, успех и да не ни забравиш :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Алергия или?

Мнениеот Morphoza » 13 Сеп 2017, 19:20

Хахаха няма. абе незнам за теб колко е странно но като ми се случи първите 2/3 пъти 3 дни не спрях да ровя из форуми нищо не намерих и останах потресен . Чак наскоро започнах да говоря с приятели и майка ми за това.и започнах да пиша пп форуми надявам се това да е проблема благодаря отново на всички ще пиша като има резултат.Поздрави
Morphoza
 
Мнения: 20
Регистриран на: 13 Сеп 2017, 00:08

Re: Алергия или?

Мнениеот svetlozara » 14 Сеп 2017, 09:52

Много странно да усещаш такъв аромат,за такова нещо за първи път чувам,но може нещо стомаха ти да реагира по такъв начин и по-скоро да е дъхът ти с кофти аромат.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с алергология и имунология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта