Алергия или?

Алергия или?

Мнениеот Morphoza » 13 Сеп 2017, 00:14

Здравейте момче на 19 години съм попринцип ям само сухи храни (тостери бургери сандвичи и т.н.) преди около година си закупих пица както обикновенно и след като я изядох устните ми започнаха да миришат на повръщано с извинение помислих си че материалите не са били качествени но след този ден винаги като ям (сирене кашкавал топено сирене) топли се получава същото. - Устните ми ли носът ми ли започват да миришат на повръщано . Вече имам чувството че постоянно миришат така и да не съм ял кашкавал или сирене отдавна. Ако някой се е сблъсквал с този проблем и помогне ще съм много благодарен.Ппздрави
Morphoza
 
Мнения: 20
Регистриран на: 13 Сеп 2017, 00:08

Re: Алергия или?

Мнениеот Alex_mor » 13 Сеп 2017, 11:27

Да не вземаш някакви наркотици??? Каквито и ще да са?
И иначе вземи се храни малко по-добре, това не е суха храна, това е боклук. Суха храна е и да ядеш омлет и салата.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Алергия или?

Мнениеот Morphoza » 13 Сеп 2017, 13:20

Еми взимах кокаин доста често но от
7/8 месеца съм пас незнам към какъв доктор да се обърна
Morphoza
 
Мнения: 20
Регистриран на: 13 Сеп 2017, 00:08

Re: Алергия или?

Мнениеот kalina_216 » 13 Сеп 2017, 13:58

започни да се храниш здравословно, недей да ядеш тези боклуци, според мен всичко, което говориш си го внушаваш, но се откажи от тази отвратителна храна.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Алергия или?

Мнениеот Lili_gagarin » 13 Сеп 2017, 14:28

Дали леко не си си вношил като си се друсал/? Трябва ти не друг лекар, а такъв, който да се занимае с главта ти. И не се занимавай с наркотици, отново.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Алергия или?

Мнениеот FramarLekari » 13 Сеп 2017, 14:57

Morphoza написа:Здравейте момче на 19 години съм попринцип ям само сухи храни (тостери бургери сандвичи и т.н.) преди около година си закупих пица както обикновенно и след като я изядох устните ми започнаха да миришат на повръщано с извинение помислих си че материалите не са били качествени но след този ден винаги като ям (сирене кашкавал топено сирене) топли се получава същото. - Устните ми ли носът ми ли започват да миришат на повръщано . Вече имам чувството че постоянно миришат така и да не съм ял кашкавал или сирене отдавна. Ако някой се е сблъсквал с този проблем и помогне ще съм много благодарен.Ппздрави


Здравейте, Morphoza!

Състоянието, което описвате, не е алергия. Най-вероятно е психологически проблем. Възможно е поради неприятното възприятие на сетивата в случая, който споменавате, следващите пъти отново това да рефлектира подсъзнателно и да "усещате" същата миризма. Също така има вероятност, ако в същия период от време сте употребявали т.нар. забранени вещества, това също да е оказало влияние.

Може да се консултирате с психолога във форума на Фрамар в тази тема: Психология и психотерапия

С уважение,
Фрамар
Последна промяна FramarLekari на 13 Сеп 2017, 14:59, променена общо 1 път
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Алергия или?

Мнениеот Morphoza » 13 Сеп 2017, 15:24

Хахах хора първия път като се получи дали съм си мислел "ше изям тая пица и ше ми мирише на повръщано" защо като ям примерно дюнер или бургер не се получава само когато ям нещо с сирене или кашкавал и то трябва да са затоплени или "разтопени"
Morphoza
 
Мнения: 20
Регистриран на: 13 Сеп 2017, 00:08

Re: Алергия или?

Мнениеот Morphoza » 13 Сеп 2017, 15:28

Трябва да сменя хранителния режим и да спра цигарите то аз през целия си живот несъм хапнал една краставица или един домат
Morphoza
 
Мнения: 20
Регистриран на: 13 Сеп 2017, 00:08

Re: Алергия или?

Мнениеот Morphoza » 13 Сеп 2017, 15:40

Все пак благодаря за мненията :)
Morphoza
 
Мнения: 20
Регистриран на: 13 Сеп 2017, 00:08

Re: Алергия или?

Мнениеот Mon_ton » 13 Сеп 2017, 15:44

Време е да сипромениш хранителните навици, и ти самия ще се чувстваш по-добре и с повече енергия! :) зарежи ги тея кашкавали и подобни, може да имаш някаква непоносимост към лактоза.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с алергология и имунология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron