Kак да спра клюките по мой адрес?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Kак да спра клюките по мой адрес?

Мнениеот La_bomba » 13 Сеп 2017, 16:20

Не знам направо как попаднах в тази ситуация! Да се оплета в клюки и то без изобщо да искам, а сега дочувам разни неща за самата мен, направо толкова ме е срам от цялата тази ситуация! :shock: И то клюките скоро ще стигнат и до мъжът ми и ще трябва да му обяснявам за неща, които дори не са се случили, някой така украсява истории по мой адрес! Не мога да измисля по какъв начин да преустановя тези клюки, вече взех да чувам как ме обсъждат в офиса за неща, които дори не са истина. Последното беше, че съм ходила да говоря с шефа против някоя колежка, а аз даже не я знам коя е тази колежка... :roll: Преди месец пък имах афера с един колега.. сякаш някой целенасочено ме е белязал и иска да загубя работата си! Вече не издържам, дайте ми съвет! :darkcloud:
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Kак да спра клюките по мой адрес?

Мнениеот Malina » 13 Сеп 2017, 16:48

Говори с шефа си обясни му каква е ситуацията, кажи му, че засставаш зад думите си и би искала да се направи събрание, на което да се приключи въпроса, това не е държание на големи хора, обясни , че си вършиш работата достатъчно отговорна и дори не си наясно защо и от къде са трюгнали тези клюки, нека ако той смята, че не се справяш с работата си вземе позиция, не да толерира това.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Kак да спра клюките по мой адрес?

Мнениеот svetlozara » 14 Сеп 2017, 10:45

Когато някой говори по твой адрес направо отивай и говори с него в прав текст, не се изчервявай за неща, които не си направила, повдигни въпроса и им обясни за какво иде реч.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Kак да спра клюките по мой адрес?

Мнениеот Paladin » 14 Сеп 2017, 15:01

Ядосала си явно някой повече, отколкото трябва, за да се стигне до там. Помисли си добре какви са били твоите грешки и говори с първоизточника, всичко останало ще повдигне все повече и повече клюки, те няма да престанат, докато на хората не им омръзне.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Kак да спра клюките по мой адрес?

Мнениеот nefertiti » 14 Сеп 2017, 15:12

Право куме в очи и нещата трябва да се изяснят.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Kак да спра клюките по мой адрес?

Мнениеот Катето » 14 Сеп 2017, 15:59

Не трябва да се срамуваш да говориш с който трябва, в прав текст, с който е необходимо проведи един два разговора на високо ниво, рано или късно ще стане ясно, че и тези неща достигат до теб и ти не си съгласна с тях, ако си достатъчно добра в работата си, няма да има за какво да се притесняваш.
Катето
 
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Юли 2017, 13:01

Re: Kак да спра клюките по мой адрес?

Мнениеот Kremiliya » 15 Сеп 2017, 12:51

Разговри в очите, и бъдете по-упорити, не се оставяйте да ви въвличат в интриги, в прав текст и пред всички казвайте всичко,което имате. Не им оставяйте просто възможност да клюкарят зад гърба ви.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Kак да спра клюките по мой адрес?

Мнениеот qwerryyy » 21 Сеп 2017, 15:00

И на мен ми се е случвало,в дигнах им един хубав скандал на всички и набързо се укротиха. Но първо говорих на 4 очи с шефа
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Kак да спра клюките по мой адрес?

Мнениеот Mon_ton » 28 Сеп 2017, 15:24

Ами то има ли нещо, което става с добро? Всичко иска кавги и спорове, не може ей така мирно и кротко някой да си реши проблемите. Просто не става. Трябва да иам караница, защото ние от друго не разбираме.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Kак да спра клюките по мой адрес?

Мнениеот rali06 » 28 Сеп 2017, 19:46

Много пъти са говорили зад гърба ми, въобще и не ми дреме вече. Не ми се влиза в безсмислени скандали, гледам да съм над нещата. Не ме интересува мнението на околните, аз си знам какво и що!! :smile:
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта