Какво мислите за ротавирусната ваксина?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Какво мислите за ротавирусната ваксина?

Мнениеот vanessa_ » 15 Сеп 2017, 16:33

Мисля да сложа на детето ротавирусна ваксина. Племенниците ми страшно тежко изкарват всякакви чревни вируси и неведнъж са стигали до болница. А моя приятелка е сложила ваксината и казва, че детето й преминава през тези заболявания изключително леко.
Вие какво мислите за ваксината? Да, знам че повечето родители все са против поставянето на ваксини изобщо, но аз смятам, че не вредят чак толкова, колкото ги изкарват.
Какво мислите конкретно за ротавирусната ваксина?
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Какво мислите за ротавирусната ваксина?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Сеп 2017, 07:43

Чувала съм само добри отзиви от приятелки с деца, но аз дете нямам и дали бих сложила, немога да кажа.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво мислите за ротавирусната ваксина?

Мнениеот Pipilota » 16 Сеп 2017, 09:43

Ако не е късно и сега бих я поставила на децата си. ротавирусни вируси ни атакуват всяко лято, просто не пропускаме. имам приятелка, която сложи ваксината, нейните деца ги проболедуват за ден, амен амен на крака.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво мислите за ротавирусната ваксина?

Мнениеот vanusha » 17 Сеп 2017, 08:13

Поредната ваксина... и без друго децата имат твърде много ваксини, които понасят, че да им давате още една, оставете тялото им само да се бори с вирусите, стига с тея ваксини.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Какво мислите за ротавирусната ваксина?

Мнениеот Lollipop » 17 Сеп 2017, 08:52

Аз сложих на малкия още на 6м. Не се е случвало да изкара такъв чревен вирус, а всички покрай нас това лято и миналото се бяха изонатръшкали, дори и аз изкарах веднъж, а той - не.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво мислите за ротавирусната ваксина?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Сеп 2017, 13:47

И аз съм чувала добри отзиви за ротавирусната ваксина, но само от интернет, не познавам някой, който е поставил ваксината на детето си.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron