Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот orck » 01 Мар 2018, 17:31

Чета , мили дами и се чудя ако мъжете ви обсъждат интимни подробности с тайфата на по бира, как бихте се почувствали?
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот nefertiti » 02 Мар 2018, 11:33

orck написа:Чета , мили дами и се чудя ако мъжете ви обсъждат интимни подробности с тайфата на по бира, как бихте се почувствали?


Интимните подробности за преживяното с мен или и за тайните фантазии?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Мар 2018, 15:23

orck написа:Чета , мили дами и се чудя ако мъжете ви обсъждат интимни подробности с тайфата на по бира, как бихте се почувствали?

на мен няма да ми стане неприятно, в крайна сметка, това е един вид постижение и за двамата, щом сме достойни за похвала. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот Chalmers » 08 Мар 2018, 17:39

Има неща (да не кажа повечето) в отношенията между двама души, като дори не е задължително да са в романтична връзка, които е по-добре да си останат между тях. Представете си, че някой каже нещо и злепостави партньора ви или ваш близък приятел, не би било особено приятно, нали? Когато споделям нещо с някого обикновено предпоставям, че е само с този човек, не с половината квартал. :mrgreen:
Аватар
Chalmers
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот frezia-o » 08 Мар 2018, 17:54

Никога и нищо не обсъждам. Връзката между двама души е единствено и само за тях, тя не бива да бъде на показ, нито да се обсъжда още по-малко с подробности или пък да се търси съвет. Има толкова много неща, които наистина си струва човек да обсъжда с приятелите си и да му бъде приятно и интересно, но връзката не е сред тях.
frezia-o
 
Мнения: 30
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот kikimoraa » 08 Мар 2018, 19:44

frezia-o написа:Никога и нищо не обсъждам. Връзката между двама души е единствено и само за тях, тя не бива да бъде на показ, нито да се обсъжда още по-малко с подробности или пък да се търси съвет. Има толкова много неща, които наистина си струва човек да обсъжда с приятелите си и да му бъде приятно и интересно, но връзката не е сред тях.

Защо да не може да потърси съвет, какво лошо има? Не всичко в живота е философия, цветя и рози, а мисля, че приятелствата се доказват в по-трудни моменти, а не, докато си дрънкаме.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот Kremiliya » 09 Мар 2018, 10:52

И аз не виждам лошо да се поиска съвет, но не енужно да се обсъждат с всеки лични проблеми. Понякога човек има нужда от друга гледна точка да му каже, къде греши, нали затова сме приятели
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот Atina_ » 09 Мар 2018, 14:33

Не обичам да обсъждам онова, което се случва зад вратите на спалнята, независимо дали е хубаво или не чак толкова. Смятам, че сексуалният живот е нещо сакрално, което трябва да си остава само между мъжа и жената. В днешния отворен и космополитен свят може да запазим поне тази тайна.
Atina_
 
Мнения: 21
Регистриран на: 23 Фев 2018, 14:52

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот orck » 09 Мар 2018, 15:06

:+1:



...........................
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Мар 2018, 15:45

Разбира се, но нещата, които стават във връзката не се случват само зад вратите на спалнята. Аз не виждам лошо да потърсиш съвет от приятел и да му разкажеш нещо и да му сподеилш или да потърсиш друга гледна точка,както са казали и отгоре.
В леглото е хубаво да има свобода, освен, ако не говорим за какъвто и е да било вид насилие там, което от срамота пак не казваме!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron