Защо някои заболявания са почти изчезнали?

Най - горещите теми от сферата на здравеопазването.

Re: Защо някои заболявания са почти изчезнали?

Мнениеот TheFox » 28 Мар 2018, 16:56

Това е една наистина доста интересна тема. Аз също четох подобни неща в http://lechenie.bg/ и ми стана доста любопитно. Моето мнение, че не са изчезнали, а просто не се срещат толкова често, че да са популярни. Утихнали са и след време може да се появят по-явно пак.
TheFox
 
Мнения: 16
Регистриран на: 03 Сеп 2017, 23:40

Re: Защо някои заболявания са почти изчезнали?

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Мар 2018, 10:13

TheFox написа:Това е една наистина доста интересна тема. Аз също четох подобни неща в http://lechenie.bg/ и ми стана доста любопитно. Моето мнение, че не са изчезнали, а просто не се срещат толкова често, че да са популярни. Утихнали са и след време може да се появят по-явно пак.

ще се появят, родителите масово спряха да ваксинират децата, съответно не е далеч времето, в което отново ще се борим с морбили (което е реална заплаха в момента, имайки предвид, че около България има доста болни), ще се борим в полиомелид и т.н.!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Защо някои заболявания са почти изчезнали?

Мнениеот Тъжна Луна » 29 Мар 2018, 16:00

Notification написа:Четох много интересна статия от Фрамар за заболяванията, които почти са изчезнали или дори вече не съществуват.. :roll: Замислих се, каква ли е причината да са изчезнали, след като всички отричат ефекта на ваксините,как така хората изведнъж в огромен процент са развили необходимия им имунитет да се предпазят от Паралич, коклюш, Морбили, Дифтерия, чумата, пък в наши дни ги няма. :roll: Аз съм сигурен, че тея гадости няма да се върнат, аз също не давам на жена ми да слага ваксини, защото съм много против тях, но се замислям, дали все пак ваксините не са спомогнали да се излекуват хората и тези болести да са в миналото, или всъщност, всичко се е случило благодарение на естествения изграден имунитет на хората. Но не е ли съвпадение, че за кратък период от време всички са взели, та са се преборили с болестта... :roll:

Направо откри топлата вода. Интересно човек толкова наясно от вредата на ваксините как аджеба няма обяснение болестите, които е изброил, че са изчезнали. Ами сега? Ко прайм?
Те лекарите ако се обстрахираме от идеите за световната конспирация как всеки нещо иска да ни прецака и умори отдавна са го казали що ги няма еди кои си болести и що скоро ще възкръснат.. ама.. то и аз си мисля разни неща :grin:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Предишна

Назад към Здравна политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта