ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Devora » 08 Фев 2012, 17:01

Преди да родя бях против носенето на сутиен..а и се чувствах по комфортно без него..НО
след като родих малко или много ми увисна бюста и сега не се харесвам без сутиен..чувствам се по добре със и смятам,че сега изглеждам по-добре така.Мъжа ми не е на моето мнение и все ми повтаря,че си внушавам това за бюста...ама много ясно,че на един мъж ще му е по приятно да пипа на голо.. :lol:
Devora
 
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Фев 2012, 09:08

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот SunFlower » 01 Мар 2012, 16:51

Аз съм твърдо за носенето на сутиен, тъй като смятам, че не носенето може да провокира отпускане на бюста, а от там и изкривяване на гръбнака. Разбира се това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него, но исках да споделя няколко стъпки за правилния избор на сутиен. Разбира се за тези, които носят. Най-важното, което трябва да направите е да видите как той ви стои на гърба, тоест ако лентата на гърба се вдигне нагоре, гърдите ви ще увиснат, ако стои хоризонтално и дори е малко под гънките на гърдите, ще ги повдига и ще стои добре.

images (36).jpg
images (36).jpg (7.76 KiB) Прегледано 480 пъти

Размера се определя като се има предвид обиколката на гръдния кош и големината на чашката, ако обиколката ви е 75,80,85, номерът на чашката се отбелязва с B,C,D. Една от най-големите грешки, които правят жените е да си купуват всяка година един и същ размер сутиен, без да се съобразят с това, че с годините гърдите променят големината и формата си.

images (37).jpg
images (37).jpg (5.49 KiB) Прегледано 480 пъти


Трябва да знаете, че 90% от поддържащата сила на един сутиен идва от дебелата лента на гърба, а не от презрамките?
И на края един съвет от мен, не се колебайте да се обърнете към продавачката при избора си на сутиен, все пак тя знае по-добре кой е подходящия за вас модел и размер.
Аватар
SunFlower
 
Мнения: 83
Регистриран на: 24 Фев 2012, 14:36

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот teddy » 04 Апр 2012, 13:43

Вкъщи съм ПРОТИВ носенето на сутиен, но навън съм ЗА :mrgreen:
Някак си не се чувствам удобно без сутиен, когато съм навън, въпреки че гърдите ми далеч не изискват неговата употреба :lol: Съгласна съм, че гърдите изглеждат по-добре със сутиен, а ако бюста е голям, няма какво да коментираме - носенето на сутиен е задължително, защото земното притегляне е безмилостно :mrgreen: Една приятелка дори спеше със сутиен :shock: На който както му е удобно, така да ходи...
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот elena » 26 Апр 2012, 16:14

Ама той въпроса май не опира до ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен, а до ВЪЗМОЖНОСТ и НЕВЪЗМОЖНОСТ :mrgreen: Ако бюста е голям, не мисля че жената би рискувала да ходи без сутиен, освен ако не е готова да си ги загащва след това :lol: Няма какво да си говорим, гърдите изглеждат много по-добре със сутиен. Без него си позволявам да ходя единствено на морето. Виждала съм жени със силикон, които гордо пъчат зърната на новите си придобивки, но лично на мен това ми изглежда смешно :mrgreen: Нека мъжете се произнесат по въпроса!
elena
 
Мнения: 76
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:28

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Silvi » 26 Апр 2012, 17:08

elena написа:Ама той въпроса май не опира до ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен, а до ВЪЗМОЖНОСТ и НЕВЪЗМОЖНОСТ :mrgreen: Ако бюста е голям, не мисля че жената би рискувала да ходи без сутиен, освен ако не е готова да си ги загащва след това :lol: Няма какво да си говорим, гърдите изглеждат много по-добре със сутиен. Без него си позволявам да ходя единствено на морето. Виждала съм жени със силикон, които гордо пъчат зърната на новите си придобивки, но лично на мен това ми изглежда смешно :mrgreen: Нека мъжете се произнесат по въпроса!

Ооо повярвай ми виждала съм жени с огромни бюстове, които ходят без сутиен, повярвай ми грозна гледка е това. Аз съм си със сравнително малки и винаги ходя със сутиен, макар да няма никаква разлика в случая, но пък се чувствам по-уверена в себе си.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Anka » 13 Яну 2015, 13:00

Аз ходя със сутиен само на вън, не го нося нито вкъщи, нито спя, първата ми работа като влезна у дома е да си сваля сутиена, изобщо не обичам да го нося. :mrgreen:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Alexandrina » 14 Яну 2015, 11:59

Смятам, че жени с по-малки гърди могат да си позволят да ходят без сутиен и никак не изглежда зле. Даже е по-грозно, когато си личи, че в сутиена няма почти нищо.
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот S_Milenska » 14 Яну 2015, 12:19

Аз също повече харесвам жените с малки гърди без сутиен, там дори бюста да не е оформен добре - изглежда ОК под дрехата, докато една жена с по-голям бюст, ако гърдите ѝ не са перфектни, няма как да си позволи да е без сутиен, изглежда грозно.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот Mon_ton » 14 Яну 2015, 16:14

Изобщо не обичам да нося сутиен, правя го само лятото, защото тогава ходя с тънки блузи и не е много приятно да се вижда всичко отдолу, зимата изобщо не слагам. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: ЗА и ПРОТИВ носенето на сутиен

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Яну 2015, 14:21

Mon_ton написа:Изобщо не обичам да нося сутиен, правя го само лятото, защото тогава ходя с тънки блузи и не е много приятно да се вижда всичко отдолу, зимата изобщо не слагам. :mrgreen:

И аз не обичам, но се налага, особено на работа. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта