Започнахте ли профилактиката срещу вируси през есенно-зимния сезон?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Re: Започнахте ли профилактиката срещу вируси през есенно-зимния сезон?

Мнениеот Malina » 15 Ное 2017, 12:44

Локумът написа:Аз като момче мога да ти кажа аз какви пия https://apteka.framar.bg/30020245/%D0%B ... A%D0%B8-30 много съм доволен. Понякога си взимам от тея, които ги продават по супермаркетите, които се разтварят във вода.

на мен ми ги изписа личния лекар сега, ще видя дали ще съм доволна. Нещо ме мори един ларингит и каза, че ще ми повлияят положително.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Започнахте ли профилактиката срещу вируси през есенно-зимния сезон?

Мнениеот kauda » 15 Ное 2017, 21:08

Тези витамини и аз съм ги пила, дигнаха ме след една пневмония, но изпитх 3 опаковки, доста дълго време ги пих. Доволна съм, закрепиха ме бая. :)
Но иначе смятам, че е най-добре човек да се храни рационално!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Започнахте ли профилактиката срещу вируси през есенно-зимния сезон?

Мнениеот kary2017 » 24 Дек 2017, 02:04

Ами аз още с първите признаци на настинка и грип, когато ми потече носа или ми се запуши или на детето се появи хрема и запушен нос, взимам веднага ТЕНОРОС. Аз съм много доволна от ТЕНОРОС. Вместо да се мажем с разни бабини рецепти, по-ефективно е и по-лесно е да си купим ТЕНОРОС - таблетки за смучене с много приятен вкус, които са без противопоказания и странични действия, за разлика от някои капки за нос. Тенорос - могат да се използват и от деца, бременни жени, кърмачки и диабетици. Тенорос е нов австрийски природен продукт, който бързо отпушва носа и спира хремата. На мен много ми помага при настинка и грип, когато имам хрема или носа ми е запушен. Освен това укрепва имунната система. Всички приятели и познати много го харесват и постоянно го ползват при проблем с хремата и запушения нос.
kary2017
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Дек 2017, 01:56

Предишна

Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта