Да кажа ли на приятелката на синът ми неговата тайна

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Да кажа ли на приятелката на синът ми неговата тайна

Мнениеот pretty » 26 Сеп 2017, 19:38

Сама отгледах сина ми. Той е на 17 и е малко странен. От малък искаше кукли и се сърдеше, като му подарявах колички. Взех му само една кукла, защото по цял ден викаше, че иска да си играе с кукла. Бързо порастна и сега има по-странни желания. Той иска от кръста нагоре да е момиче а от кръста надолу да е момче -ladyboy. Исками се да му изпълня желанието му, но не ми се дават за тази операция, спестените пари, предвидени за образованието му и го излъгах, че нямам пари. Той има и приятелка, но тя незнае за неговото желание. Вкъщи се облича като момиче, но като е с нея е облечен, като момче. Мисля, че тя го обича и ще приеме, това че той иска да е ladyboy. Искам да е щастлив. Говорих с него, но несупях да го убедя да и сподели, истината за себе си. Мисля да кажа истината за синът ми на приятелката му, но ме е страх синът ми да не ме намрази. Рано или късно сънът ми ще си промени тялото и е редно приятелката му да знае.
pretty
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Сеп 2017, 18:57

Re: Да кажа ли на приятелката на синът ми неговата тайна

Мнениеот Viktor.Ivanov » 27 Сеп 2017, 22:01

Трябва да се сезира Закрила на детето, според мен. С такава майка...
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Да кажа ли на приятелката на синът ми неговата тайна

Мнениеот Локумът » 28 Сеп 2017, 09:44

Не си много наред, ква си ти, че ще споделяш неща, които не ти влизат в работата. Оставяш отношенията между двамата да се развиват, а не да им се месиш. Траеш си и толкова. Ама че сбъркана работа...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Да кажа ли на приятелката на синът ми неговата тайна

Мнениеот kalinka-kuku » 28 Сеп 2017, 11:15

Защо ще се месиш в отношенията на хората? Какво искаш, синът ти да остане без приятелка? И защо ти изобщо мислиш да сбъдваш желание на 17 годишен за гърди?! Не знам кой е по-сбъркан, ти или сина ти!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Да кажа ли на приятелката на синът ми неговата тайна

Мнениеот pretty » 28 Сеп 2017, 13:16

marsu написа:Защо ще се месиш в отношенията на хората? Какво искаш, синът ти да остане без приятелка? И защо ти изобщо мислиш да сбъдваш желание на 17 годишен за гърди?! Не знам кой е по-сбъркан, ти или сина ти!


Аз съм го родила и отгледала и имам право да му помагам и да изпълнявам желанията му. Живея в Европа и няма нищо сбъркано в нас. Ако остане без приятелка ще си намери друга. Ако приятелката му приеме тайната му тогава означава, че е открил истинската любов. Но ако не я приеме ще ми е сърдит.
pretty
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Сеп 2017, 18:57

Re: Да кажа ли на приятелката на синът ми неговата тайна

Мнениеот Lollipop » 28 Сеп 2017, 13:34

Каква истинка любов на 17... :) И извинявам се, ама и ние живеем в Европа, да не живеем в Азия! Голямо чудо станало,на 17 години да си бутнеш детето, за да му удовлетвориш желанието, по един ненормален наклон,вместо да помислиш за това, че това дете ще гради бъдеще и ще търси работа и професия, ти ще му сложиш гърди и ще тръгнеш да пелтечиш на приятелката му. Остави го на мира, нека той си взема решенията. Имала право да му "изпълнява желанията и да му помага" :lol: Как ще му помогнеш в тази ситуация, като изпееш нещо, което СИНЪТ ти дори приема за не особено нормално, ама ти да тестваш хорската любов... :banghead:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Да кажа ли на приятелката на синът ми неговата тайна

Мнениеот Mon_ton » 28 Сеп 2017, 14:50

И според мен не трябва да се месиш в отношенията им, нито под някакъв начин да напираш да му удовлетворяваш желанието. Нека да порасне и да си правя с тялото, каквото пожелае. Сега, след като е момче пред приятелката му, защо искаш да развалиш цялата им връзка? остави го сам да взема решенията си.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Да кажа ли на приятелката на синът ми неговата тайна

Мнениеот Ваня Стойчева » 12 Апр 2018, 15:11

Сбъркана история, гърди на 17 годишен келеш! Те още на тея години не знат какво искат, като порасне и се осъзнае да си слага каквито си иска екстри по себе си! Никога не бих финансирала подобна простотия на сина ми, след като иска да прави нещо такова, да си събира пари да се прави на маймуна колкото си иска.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Да кажа ли на приятелката на синът ми неговата тайна

Мнениеот Frac » 12 Апр 2018, 17:24

pretty написа:
marsu написа:Защо ще се месиш в отношенията на хората? Какво искаш, синът ти да остане без приятелка? И защо ти изобщо мислиш да сбъдваш желание на 17 годишен за гърди?! Не знам кой е по-сбъркан, ти или сина ти!


Аз съм го родила и отгледала и имам право да му помагам и да изпълнявам желанията му. Живея в Европа и няма нищо сбъркано в нас. Ако остане без приятелка ще си намери друга. Ако приятелката му приеме тайната му тогава означава, че е открил истинската любов. Но ако не я приеме ще ми е сърдит.


Защо да е сърдит на вас? Всеки сам определя какъв да бъде, въпреки че в тази възраст е малко прекалено да иска да си слага гърди. Нека порасне още малко, след година-две може друго да поиска и ако не стане пак ли вие ще сте виновна?
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта