Бихте ли се оженили за себе си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот fawla » 30 Ное 2017, 12:13

хората правят какви ли не отчайващи глупости, за да демонстрират, че са повече от останалите и да покажат, че са много интересни и видиш ли , не им трябва никой друг. Много отчаен ходи за мен наиситна би бил по-скоро обиден и унизителен. Но луди всякакви.. дали аз съм лудата или тая, дето се е оженила за себе си незнам.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот kalina_216 » 04 Дек 2017, 13:28

Отчаян ход за внимание, човек може и по-добре да демонстрира любовта към себе си, жалко, че тази жена е решила да се излага по такъв начин.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Дек 2017, 20:08

После да ме спукат от подигравки, как ли пък не бих тръгнала да се женя за себе си :lol: А и ще се наложи сама да си изписвам рецепти после и да се диагностицирам, ще ме е срам да ида на психиатър :cheerleadersmileygirl:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Фев 2018, 10:48

Ами ако не мога да се гледам... :)) хората са толкова извратени и жалки, че на човек ми става мъчно за тях! Би ми било тъжно да гледам приятелка да дига сватба без жених.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот Тъжна Луна » 02 Апр 2018, 15:47

Ама естествено, че бих. Толкова съм убава и ненадгледна, та по-голяма любов от тази с мене си надали ще намеря. Който може още да се жени е не си е изгърмял патроните да действа докато не го е откраднал някой :lol:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот sad » 02 Апр 2018, 15:50

Покрай такива хора, дето тъй силно нес е обчат,ч е се нуждаят от ритуал, за да покажат, че се обичат лудите от 4ти километър ми се струват пример за стабилна психика.
Очаквам скоро ритуално да се сгодяват със себе си, да се ценят и да се развеждат и дори да спорят за родителски права над котката :mrgreen:
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот cakes » 05 Апр 2018, 17:18

Скандално е , но аз бих, това прекрасен символ на това че си се приел и се обичаш.
Хем изпълнява мечтата на всяко момиче да бъде булка, хем показва на всички, че не могат да наранят самолюбието й :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade: :heartsfade:
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот Blue_sky » 10 Апр 2018, 17:33

Това ми звучи като раздвоение на личността. За какво ми е да вдигам сватба, сама със себе си, и да бъда хем булка, хем младоженец? :grin:
Аватар
Blue_sky
 
Мнения: 51
Регистриран на: 21 Мар 2018, 17:51

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 11 Апр 2018, 09:54

sad написа:Покрай такива хора, дето тъй силно нес е обчат,ч е се нуждаят от ритуал, за да покажат, че се обичат лудите от 4ти километър ми се струват пример за стабилна психика.
Очаквам скоро ритуално да се сгодяват със себе си, да се ценят и да се развеждат и дори да спорят за родителски права над котката :mrgreen:

И на мен ми се струват пълни глупости това! Оженила се била за себе си и семейството й я подкрепя, канят се гости, хората в наши дни се чудят за какви глупости да похарчат едни пари и как да се направят на интересни!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот Frac » 26 Окт 2018, 09:02

Звучи странно и някак неразбираемо. То, ако ще да е за купона, ми всеки може да си измисля нещо изчанчено. НО, ако се ожениш за себе си, няма да делиш нищо с никого като финанси, дом и тн. Може би няма да се караш с половинката си (защото реално трябва да се скараш със себе си). И един ден, ако се влюбиш в друг и изневериш на себе си, то ще трябва да се разведеш със себе си. хахахахаха Абе луд народ. Може просто в тази жена да живеят две личности и затова да е решила една да се ожени за другата, някак да ги обедини :lol:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron