Бихте ли се оженили за себе си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот dinkog » 28 Сеп 2017, 10:30

Четох за някаква, която се оженила за себе си. Даже, явно не са й стигнали парите, защото платила част от купона с парите от подаръците, че даже и меден месец си закупила. :lol: После, разбрах, че не е това първия случай, а е имало и мъже, които са се врекли в любов към себе си. :shock:
Как ви се струва това, мислите ли, че тея не са нещо добре с главите си? Вие бихте ли вдигнали сватба, за да се ожените за самите себе си? Да си вземете халки, да си поръчате торта, гости, рокля/ костюм и т.н. и да си направите истинска сватба, само че без половинка? Струва ли ви се нормално и смислено това, или е някаква лудост, която няма никакъв смисъл? :?:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот kalinka-kuku » 28 Сеп 2017, 11:14

Да, определено само това ми липсва, да се оженя за себе си. :roll: Доста отчаян опит за привличане на вниманието, а и доста скъп, това си е вид реклама, вижте ме колко съм ексцентрична. Много смешно и определено не ми прави на мен самата добро впечатление. Не бих го направила и не бих одобрила да ставам свидетел на подобен цирк.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот Lollipop » 28 Сеп 2017, 12:39

Ами, като не мога да се търпя, как да се взема самата аз? :lol:
Шегувам се разбира се!
Иначе е голяма глупост, не бих се оженила за себе си, по-отчаян опит за внимание няма. Който не си е намерил половинката може по-достойно да живее в положението, в което се намира, вместо да създава циркове. Единственото, което ми хареса при тази жена е интересната халка, която си е направила, но съгласете се, че всичко е голям цирк и поредната лудост, която е измислил този свят. А дори някои сватбени агенции вече предлагат да организират сватбата на единствения младоженец. :helpsos:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот Mon_ton » 28 Сеп 2017, 14:37

Наистина и това ли правят вече хората? Този свят хептен се изроди! Това, че можем да си позволим нещо, чисто финансово, не означава, че е нормално и правилно. Всеки може да докаже ид а демонстрира любов към самия себе си и без да става за смях, като си прави сватба, организира си меден месец и т.н. Отчайващо и тъжно е. Тези хора имат проблеми с главата, може да сте сигурни.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот rali06 » 28 Сеп 2017, 18:29

За себе си не бих се оженила за нищо на света, големи беди ще си донеса. :lol: :lol: :lol:
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот vanessa_ » 28 Сеп 2017, 19:01

rali06 написа:За себе си не бих се оженила за нищо на света, големи беди ще си донеса. :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Май повечето сме така, с притеснение бихме подходили към брак със самите нас!
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот Monika_Spasova » 28 Сеп 2017, 19:34

Само глупости измислят тези хора, направо съм изумена какви ги вършат.Има хора гладуват, тая дала 10 хил. евро да направи цирк на себе си и на съседите си! ненормална история, както казахте - света се изроди!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот Lollipop » 29 Сеп 2017, 11:50

Виж, на меден месец сама бих отишла, вземам си един билет и си пия коктейлчета, докато гледам стройните тела на загорелите мъже! Стоя и се чудя, Хавай или Маями да избера... :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот Rali_hr » 29 Сеп 2017, 14:08

Чак не мога да си обясня, какво й е в главата на тази жена, че е решила да постъпи по такъв начин. Колко трябва да си отчаян, че да решиш нещо такова. Мен би ме било срам от подобна постъпка и дори да участвам, било то като приятел, родител или нещо друго.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бихте ли се оженили за себе си?

Мнениеот skyfly » 29 Ное 2017, 13:11

Отчаянието прави какво ли не, жалко е, че и толкова много хора се включват в това безумие. Направо се учудвам, колко сбъркани сме хората, а трябва да се водим най-интелигентните създания. Дали сме наистина такива?
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта