Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот Jully » 16 Мар 2018, 15:56

Гълъбина_55 написа:Много искам да нося очна линия, но въобще не ми ходи... Иначе с молива става е по-лесно. Не стига, че го нанасям само с едно движение, ами и стои добре. :jumpeveryone:

За очната линия трябва да свикнеш, а и наситина за нея е важно да бъде поставена добре, иначе, ако е леко "накъдрена", нещо, което молива позволява, при очната линия си личи страшно много. Може да пробваш няколко пъти, докато хванеш цаката.
Например, аз се гримирам, като издърпвам окото си, а не със затворено око. Представи си, че си затваряш очите и имитираш някой азиатец. :mrgreen: Така си знам от тийн годините, така правя, очната линия я нанасям перфектно, докато при стискане на окото, колкото и да е клепача се нагърчва. :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот orck » 16 Мар 2018, 18:09

аз харесвам молив....
базикам се, като мъж ще го кажа, много малко дами успяват да сложат някаква чернилка на очите си сутринта и да я запазят непокътната цял ден, на което се възхищавам. евала че си човъркате така ефективно по клепачите, ма не е ли ....вредно да слагате такива неща?
аз имам дъщеря и ми е мн трудно да обясня защо лелята в магазина има толкова цветове по клепачите, а тя не може (довода, че е малка не работи )
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Мар 2018, 16:49

orck написа:аз харесвам молив....
базикам се, като мъж ще го кажа, много малко дами успяват да сложат някаква чернилка на очите си сутринта и да я запазят непокътната цял ден, на което се възхищавам. евала че си човъркате така ефективно по клепачите, ма не е ли ....вредно да слагате такива неща?
аз имам дъщеря и ми е мн трудно да обясня защо лелята в магазина има толкова цветове по клепачите, а тя не може (довода, че е малка не работи )

Ако е качествен грима не виждам лошо, все пак жените с това изпъваме, подчертавайки различни части на тялото си. Вече ако е прекалено е друг въпрос. А дъщеря ти трябва да се научи, че е малка, без значение дали минава или не.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот annamaria » 26 Мар 2019, 18:04

Зависи от марката. Но мусът също си заслужава внимание.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта