Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот kalinka-kuku » 28 Сеп 2017, 11:41

Оказа се, че съм останала без никакъв грим. Тъй като рядко се гримирам, липсата на нещата, които вече имам ме остави в някаква странна безизходица. Сега се чудя какво да си купя, за да изглеждам поне малко прилично, особено, че в събота ме очаква един важен повод и не става да отида как да е, трябва да се приготвя малко. :roll:
Препоръчайте какъв грим да си купя, от кои марки сте доволни, какво използвате вие и имате ли си трикове при гримирането, които ви придават добър външен вид?
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот Lollipop » 28 Сеп 2017, 12:08

И двете използвам. Молива го нося ежедневно, докато очната линия повече по поводи, когато трябва да подчертая очите си повече. Харесвам за моливи по-меките, не купувам някакви прехвалени марки, но пък от очната линия на Мейбълийн съм много доволна, не се изтрива лесно, не се размазва и отгоре на всичкото е малко по-дебела, тази,която аз ползвам (формата й е като на молив).
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот Mon_ton » 28 Сеп 2017, 15:03

Използвам очна линия, просто я нанасям по различен начин, според повода, по който ще я нося. :roll: На мен не ми харесва да е прекалено издължена след края на окото, има хора, които я носят така и им харесва, но на мен ми изглежда странно. Нямам любима марка, използвам такава, която е с четка, а не на молив.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот rali06 » 28 Сеп 2017, 18:43

Ползвам само спирала, а вечер понякога слагам очна линия. Съвсем обикновена е, не е на специална марка. Молив не ползвам вече.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот vanessa_ » 28 Сеп 2017, 19:09

И аз съм за очна линия, с нея може да се промени доста визията, а молива, мисля, че стои най-добре на големи очи, моите не са такива. Затова предпочитам да използвам очна линия. Държа на марката, защото са ми много чувствителни очите. Избирам известни и по-скъпи марки- Лореал, Мейбълийн, Манхатън (макар че от последните не съм доволна).
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот Pipilota » 28 Сеп 2017, 19:48

Аз съм за молив, но не използвам черен, подбирам нещо по-естествено, което да сложа и само да подчертава, без да е натрапчиво. Използвам редовно, дори и през почивните дни.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот rali06 » 22 Фев 2018, 11:03

Очната линия на Буржоа ми подариха и съм много доволна.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот Ваня Стойчева » 22 Фев 2018, 11:12

A очна линия като молив ли предпочитате, или онези с четката? С вторите ми е трудно да се оправям, много отдалеч като ги хвана, не усещам стабилност.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот Гълъбина_55 » 15 Мар 2018, 18:30

Много искам да нося очна линия, но въобще не ми ходи... Иначе с молива става е по-лесно. Не стига, че го нанасям само с едно движение, ами и стои добре. :jumpeveryone:
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Очна линия или молив, кое предпочитате и от кои марки сте доволни?

Мнениеот violeta_tsvetanova » 16 Мар 2018, 11:10

Ползвам само очна линия. Трудно е, признавам, но практиката води до приемливи резултати. Повечето очни линии са по-дълготрайни от молива и не се размазват. Пък и четчицата на очната линия е по-тънка и позволява по-голяма прецизност.
Съветът ми е да изберете очна линия с по-мека четка, за да не се наранява клепача.
violeta_tsvetanova
 
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Мар 2018, 12:48

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта