Какво може да ви стимулира, за да работите повече?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво може да ви стимулира, за да работите повече?

Мнениеот silver933 » 13 Апр 2018, 09:55

Би ме стимулирало да се чувствам комфортно на работа, да не ме обиждат и унижават. Миналата ми работа беше такава, в крайна сметка напуснах,с ега съм на спокойно място, в което дори вземам по-малко пари, но се чувствам много по-добре иначе постоянно крещях на семейството си, бях изморен и мразех да ходя на работа, чакайки дните до петък, не е голяма оферта.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какво може да ви стимулира, за да работите повече?

Мнениеот Тъжна Луна » 13 Апр 2018, 16:14

Мдааам. и за мен относителното спокойно място е от значение. Но мен би ме стимулирала повече похвалата вместо критика от рода на "работи, за да си заслужиш парите", това по-скоро ме мотивира верно да не си давам тооолкова мноо зор и да симулирам работа. и без тва усилията ми не се забелязват и не си заслужавам парите.. що да се хабя :???: и задължително финансово поощрение. само голи мили приказки на гол тумбак и скъсани обувки - не стаа. Действително всички работим за пари, но прекарваме най-много време на работа която не винаги е нещото което ни вълнува и най-малкото което може да стори един ръководител за да вървят нещата не е да ти натъпче остата с манджа на банкета и да се вземе насериозно сам себе си колко добър и прекрасен е, пък подчинените.. нали. Ми лично такива еднократни поощрения винаги са ме притеснявали, приемам ги като уловка, която после ще се обърне срещу мен. което се оказва и в действителност :banghead:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Какво може да ви стимулира, за да работите повече?

Мнениеот p.petrov » 01 Май 2018, 04:35

Мисля, че най-големият стимул за работа са парите. Ако взимаш 500лв и работиш по 8 часа / 6 дни в седмицата, не мисля че ще работиш с удоволствие.. Друго ще си е ако взимаш двойно или тройно - веднага ще станеш по-пъргав и учтив! :grin:
Сем. Петрови❤️
Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.
Аватар
p.petrov
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Май 2018, 03:40
Местоположение: Варна

Re: Какво може да ви стимулира, за да работите повече?

Мнениеот maia the bee » 09 Ное 2018, 13:43

Признанието и оценяването на свършеното от шефовете. Ако се казват само лошите неща, а за хубавите се мълчи - тогава се губи мотивацията.
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Re: Какво може да ви стимулира, за да работите повече?

Мнениеот viviann » 15 Ное 2018, 14:00

Семейството и добрият колектив. Обратната връзка също, но не само когато си сгафил, а и когато си се справил.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта