02 Окт 2017, 15:29
Забелязали ли сте, че жените винаги бъркат ляво и дясно? На мен ми се случва постоянно - все не знам на коя посока да тръгна, направо съм като идиот и си представям постоянно с коя ръка пиша, че да знам къде е ляво и къде е дясно. Това ми създава проблеми, от както започнах шофьорските курсове, а скоро предстои изпита и аз все още зациклям, когато ми кажат "завий на дясно". Направо губя посока.
Как да го преодолея и дали имам нещо олигофренско в мен, или си има хора, които просто не си различават посоките, мога ли да се успокоя, че не всичко е изгубено..
02 Окт 2017, 15:38
Май е присъщо на жените да ги бъркат, да, защото мисълта ни не работи по такъв начин. просто запомни, че на ляво я към теб, на дясно е към инструктура, а и ви наги можеш да отдадеш пробелма на притеснението си, тях ги вълнува повече как караш, а не дали ще завиеш на ляво или на дясно.
02 Окт 2017, 23:05
Ами защото сте лоши шофьори) давате десен мигач и завивате на ляво( Внимавайте! Иначе у всеки има нещо 'олигофренско'
03 Окт 2017, 11:35
Е, айде, точно защото сме лоши шофьори,т очно за това бъркаме посоките. Мъжете пък сте повече от безгрешни и изключително попадение на природата, не знаем какво ще правим без вас! Помисли после, добрите шофьори с правилните посоки - ляво и дясно, защо предизвиквате толкова много катастрофи
03 Окт 2017, 15:08
не е само до жение, има хора, които бъркат посоките. Запомняш си по някакъв начин да го запомниш и толкова , няма какво да го мислиш чак толкова, пък да е от пола чак, не се филмирай излишно.
04 Окт 2017, 11:07
Има си хора, които си бъркат ляво и дясно и тва е, без значение малки или големи.
23 Фев 2018, 10:50
Знам ли, аз понякога се замислям!
23 Фев 2018, 13:32
kalina_216 написа:Забелязали ли сте, че жените винаги бъркат ляво и дясно? На мен ми се случва постоянно - все не знам на коя посока да тръгна, направо съм като идиот и си представям постоянно с коя ръка пиша, че да знам къде е ляво и къде е дясно. Това ми създава проблеми, от както започнах шофьорските курсове, а скоро предстои изпита и аз все още зациклям, когато ми кажат "завий на дясно". Направо губя посока.
Как да го преодолея и дали имам нещо олигофренско в мен, или си има хора, които просто не си различават посоките, мога ли да се успокоя, че не всичко е изгубено..
За хора, на които им предстои все пак да се явяват на шофьорски изпит, по-специално на кормуване (аз също бъркам ляво и дясно), препоръчвам да не се шашкат и да се ръководят от "правилото на мигача".. в повечето случаи, когато ти кажат на дясно.. ръчката за мигача я даваш нагоре.. гледаш на къде свети стрелката на тъблото и проблемът е решен. Същото е и с посока на ляво.. само че там ръчката е на долу.. и те така те.
24 Фев 2018, 13:33
Това е много хитро, да. :) И аз така знам, ръчката се мърда в посоката на волана и тъй като тя обикновено е в ляво, условието е така, както каза Тъжната луна :)
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.