Подкрепяте ли Слави Трифонов да влезе в политиката?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Подкрепяте ли Слави Трифонов да влезе в политиката?

Мнениеот Slavena » 03 Окт 2017, 11:18

Бихте подкрепили Слави Трифонов на следващите избори, ако състави своя партия? Той вече ясно заяви, че иска да влиза в политиката, но дали ще има подкрепата на българите?
Вие самите дали ще подкрепите Слави Трифонов, мислите ли, че той най-накрая ще успее да спре кражбите из министерства, администрации и т.н? Дали ще успее да направи закони, които ще бъдат спазвани, или и той ще се поквари от многото пари?
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Подкрепяте ли Слави Трифонов да влезе в политиката?

Мнениеот qwerryyy » 03 Окт 2017, 11:40

Може би бих го подкрепилал, поне дава вид на човек,който се интересува на народа и показва доста грешки и то на конкретни хора. Докато при политиците всеки сочи другия за лош и се прави на ни лук ял, ни лук мирисал, много ме дразнаят! Ако сформира партия ще има моя глас.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Подкрепяте ли Слави Трифонов да влезе в политиката?

Мнениеот fawla » 03 Окт 2017, 14:21

Не знам дали бих го подкрепила, аз все още не съм прочела, че той официално е казал, че ще създава или, че е създал партия. Но, ако се случи, сигурна съм, че ще има голяма подкрпепа, не знам дали бих гласувала за него, може би да, най-вероятно ще го направя, просто защото е нов и като нова глътка въздух и пак зависи какви министри си е избрал.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Подкрепяте ли Слави Трифонов да влезе в политиката?

Мнениеот Lili_gagarin » 03 Окт 2017, 14:58

Не, изобщо не го подкрепям. само приказва и той, не е от най-интелигентните хора на земята, но и той ламти за власт. Който се е добрал до голямата пара, особено в нашата държава, не може да измисли нищо свястно и нищо няма да направи, не се надявайте. Но ще вземе властта, защото хората само търсят надеждата на някой..
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Подкрепяте ли Слави Трифонов да влезе в политиката?

Мнениеот silver933 » 04 Окт 2017, 11:16

Голям съм му фен на Слави, знае как да се пали. Бих го подкрепил, нека и той малко да види влатст, пък и може да се обади морала в него,макар че някои казват, че приятелството му с ББ не е приключило.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Подкрепяте ли Слави Трифонов да влезе в политиката?

Мнениеот Локумът » 04 Окт 2017, 15:17

Е, не , не бих го подкрепил. Аз никой не подкрепям от българските политици, от тея съм, дето ходят и дават нневалидни бюлетини. Ако някой се покаже достоен може и да го подкрепя.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Подкрепяте ли Слави Трифонов да влезе в политиката?

Мнениеот Pipilota » 04 Окт 2017, 16:16

Аз пък от години го чакам това да стане реалност! А той все се дърпа ли дърпа.. Надявам се този път да влезе в политиката, за да видим,д али ще оправдае или не, очакванията на българите.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Подкрепяте ли Слави Трифонов да влезе в политиката?

Мнениеот skyfly » 12 Окт 2017, 15:06

На мен не би ми пречило, ако Слави влезе в политиката. Не, че е нов човек,но има нужда от малко нови хора, които да освежат малко политическия подиум. А дали е или не, в комбина с Борисов, никой не може да каже. Но в началото се демонстрираше приятелство между тях, което последните години доста забележимо се изпари. Мисля, че поне показва истинска инеподправена загриженост, докато политиците ни са обработени и много добре знаят как да лъжат и да мажат и как да отбягват въпросите. Дори, когато те питат нещо, са така гнусно подгъзурчени, направо да ти стане неприятно. Ако има избори и Слави е кандидат, от мен ще има глас, поне за пробвата, по-зле трудно можем да станем, вече сме най-ниско в Европа.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Подкрепяте ли Слави Трифонов да влезе в политиката?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Окт 2017, 20:11

Аз ще гласувам за Славчо, не съм му фен, но да им е гадно на другите! Надявам се скоро да има избори и той да е кандидат, че ми писна от тея крадливи нагли мутри! По света политиците работят за народа си, тука не се нядоха!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Подкрепяте ли Слави Трифонов да влезе в политиката?

Мнениеот Ванила » 17 Дек 2018, 17:17

Да бе, не ни стигат другите актьори и смешници, само той липсва.
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта