Как тинейджърите откриват секса...

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Как тинейджърите откриват секса...

Мнениеот vanusha » 14 Дек 2017, 11:16

Според мен, ако подхождаме към децата си помнейки нашите тийн години, ще сме по по-поготвени за тези неща. Например, ако ние не сме имали разговори с родителите си, не сме имали дори разговори за цикъла, съобващането на нещо такова е толкова притеснително... и изобщо не е лесно. :roll: И от тук тръгват и тайните, още с цикъла, а по-нататък тайните ще са още повече. Затова еа добре да се говори и да не са теми табу тези неща.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Как тинейджърите откриват секса...

Мнениеот Rali_hr » 15 Май 2018, 10:46

Моята дъщеря вече е на 16 и съм сигурна, че доста се интересува от темата, но когато реша да говоря с нея, тя се засрамва и отказва да говорим. не знам каке най-правилно да подходя, така че да ме изслуша, наясно съм, че ще почне да прави секс, това е най-естественото нещо, което се случва на тази възраст, но искам да ае запозната с рисковете, да се пази и да не се оставя да прави секс, само за да бъде готина и да не я отхвърлят.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как тинейджърите откриват секса...

Мнениеот Marshmellow » 27 Юни 2019, 10:27

Почти задължително го чуват в училищния двор или по коридорите. Най-добрия вариант е вкъщи, с родителите, но...
Marshmellow
 
Мнения: 20
Регистриран на: 27 Юни 2019, 10:02

Re: Как тинейджърите откриват секса...

Мнениеот Мари_я » 01 Юли 2019, 09:47

Покрай компанията, с която се движат. Обикновено тийнейджърите си имат свой тесен, затворен кръг от приятели, като общност. Рядко нещата се случват с външни хора. Макар че вероятно по дискотеките и това става, но аз никога не съм го разбирала.
Мари_я
 
Мнения: 41
Регистриран на: 27 Юни 2019, 09:27

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта