Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Яну 2018, 15:34

И на мен ми харесват тея аквариуми, които са с малък свят вътре, но не овяхват ли много бързо? Дали могат да издържат дълго време?
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот silver933 » 25 Апр 2018, 09:08

Смени цвета на стените, добави някой друг акцент, някой цветен килим и си готова, дори не е нужно да си купуваш нещо кой знае какво.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот Касандра » 15 Май 2018, 16:47

Може да боядисаш стаите в жълто, да оставиш дивана, който е в неутрален цвят и да поставиш по няколко червени и зелени възглавници върху него. Или да смениш старата покривка с нова. Само избери такъв цвят, който да подхожда - и да не се слива, а да бъде контрастен и да изпъква. Заложи на малките предмети. Например сложи жълта покривка и червена купа за плодове. Вкарай въображението в действие. :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor:
Аватар
Касандра
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Май 2018, 16:19

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Май 2018, 19:31

Наистина може да се заложи на малките предмети и да дадат по-голям цвят и освежаване на стаята, само човек да има желание за такива експерименти.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот svetlozara » 17 Авг 2018, 09:00

Аз си рпавя разни вазички със сушени листенца, различни декупажни кутийки, и нам ен много ми харесва, защото така у дома поддържам една линия на интериор.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Сеп 2018, 16:31

На мен ми харесват много сухите цветя, обичам розите, гоблените. Но ти какво харесваш е твой избор, трябва човек да има око за тези неща, а ако не можеш да се справиш, може да повикаш интериорен дизайнер, който да ги помогне и да освежи дома ти така, че да ти е приятно и уютно, когато се прибереш.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта