Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот S_Milenska » 05 Окт 2017, 10:14

Имаме едно жилище, което искам да освежа. Всичко е сравнително ново, но няма никакви декори и е доста скучно. Иска ми се освежа и да сложа малко цветове. Гледах някои неща от Айко и подобни магазини, но сякаш нищо не ми харесва, иска ми се да е по-екстравагантно и все пак да стои добре. Цветовете, в които съм заложила да бъде декора са по-скоро зелен, червен, жълт. :roll:
Имате ли някакви идеи,какво според вас би стояло добре, разбира се, жилището няма нищо в момента допълнително, така че всичко би му отивало, а мебелите са е неутрални цветове - сив, бежов. Надявам се да дадете някоя и друга идея :cheerleadersmileygirl:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот Rali_hr » 05 Окт 2017, 11:59

Търси и в някакви по-малки сайтове, може да гледаш и в алиекспрес, ако не избереш нещо чупливо, да ти пристигне. Вази, саксии, картини и подобни неща могат да стоят супер добре и да изглеждат много стилно. Може да използваш и подложките за маса като декор.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот kalinka-kuku » 05 Окт 2017, 14:10

В моя приятелка има една много ефектна чиний,а продълговата, там е сложила сушени листа и не знам си какви неща и три свещи в един нюанс, страшно красиво!
друго, което ми харесва, това са снимките, които са направени в една линия, но не са на голяма рамка, а няколко отделни, поставени на различни места.
Продват много хубави изкуствени дръвчета, може да ги използваш за по-високи места, от къде хем да не се вижда, че са изкуствени, хем да стоят добре.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот Kremiliya » 05 Окт 2017, 15:43

картини, статуетки, различни възглавнички и подобни неща създават много приятен уют у дома.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Окт 2017, 17:44

Търси в интернет, по магазините няма нищо, а и да има не можеш да го видиш. Докато в интернет хората ти го представили, наредили, после отиваш в магазина и търсиш.
З акартини, вместо да купуваш някакви скъпи, можеш да си разпечаташ неща, които на теб са ти интересни или да потърсиш фирми, които правят декорации за стени и от там да поръчаш нещо интересно, което се лепи директно на стената.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот nefertiti » 05 Окт 2017, 17:53

Разгледай в Pinterest има какви ли не идеи, може да разглеждаш с часове!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот mix_twix » 06 Окт 2017, 11:04

Ти хубаво ще разглеждаш, ама после много трудно се правят тези неща, или пък да си ги купиш, щото няма от къде. Повечето неща могат и трябва да дойдат от Амазон примерно, но ... може и да не са в добро състояние.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот kauda » 06 Окт 2017, 12:47

Не е нужно да си купуваш, а можеш и сама да си направиш някои неща, като различни картинки, да използваш естествени материали, за да си направиш някаква декорация. Има много различни опции, само да имаш идеи. От пинтерест наистина има супер иде.
На мен много ми харесват този вид терариуми:
16682bd3a5df8b2ae282687d3c49fbf8.jpg
16682bd3a5df8b2ae282687d3c49fbf8.jpg (34.61 KiB) Прегледано 592 пъти
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот Jolene » 06 Окт 2017, 14:21

И на мен ми харесват тези терариуми, но не знам как могат да се направят толкова добре. Едно две растения могат да се намерят, но повече ще е доста по-трудно, и поддръжката после на терариума няма да е никак лесна, за да бъде винаги свежо и красиво. Но определено и на мен страшно много ми харесва. Бих се пробвала да направя, с някои по-устойчиви растения..
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Какво ще ми препоръчате за освежаване на интериора у дома?

Мнениеот skyfly » 06 Окт 2017, 15:50

Много е красиво а, такива растения изобщо не изискват грижи. Само трябва да си намериш подобни, такъв дебелец му викаме ние имам дори на село. Лесно се отглеждат и изобщо не са трудни са захващане. Мини през някой цветарски магазин да ти дадат съвет и потърси цветя от някои познати, които биха ти свършили работа.
За кухнята, аз много харесвам, когато се използват разноцветни бурканчета и за акцент и за подправки, може да заложиш на твоите любими цветове, сложи и осветление, което да е подходящо.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта