Пиете ли сироп от бъз и почувствали ли сте положителен ефект?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Пиете ли сироп от бъз и почувствали ли сте положителен ефект?

Мнениеот Rali_hr » 05 Окт 2017, 11:20

Тази година поръчах сироп от бъз на една приятелка, да го пият децата, че и аз уж. Не че сме болнави, да чукна на дърво, ама и аз да давам, както правят всички останали. :roll: Както казах, у дома не се разболяваме лесно и обикновено, ако ни хване нещо минава в рамките на дни, най-много веднъж в зимата да я докараме до по-сложно положение, но реших да купя и аз бъз да пием, че и този веднъж да го премахнем и да сме целогодишно здрави. :mrgreen:
Кажете, вие, които го пиете редовно, реална разлика виждате ли, как в сравнение с предишни години, се чувствате, след включването на бъза към ежедневието?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Пиете ли сироп от бъз и почувствали ли сте положителен ефект?

Мнениеот Snejna » 05 Окт 2017, 11:55

Пила съм да ти кажа и на детето давам, много съм доволна, изкарва всичко на крак, най-много да завърти някой сопол, преди всяка година боледуваше от бронхити. Тази година съм решила да пропуснем, мисля, че съм давала предостатъчно, малко почивка, догодина пак, искам да видя нейния организъм как ще се справи със зимните месеци, не съм много голям привърженик на стимулацията постоянно.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Пиете ли сироп от бъз и почувствали ли сте положителен ефект?

Мнениеот kalinka-kuku » 05 Окт 2017, 14:22

Пиех като тийнейджърка последно, баба ми приготвяше всяка година сироп от бъз и държеше да пием. Откакто почина, не съм пила, но и рядко се разболявам, макар че тази година имах лятото малко повече проблеми,което беше много странно. Сега си поръчах на една жена, надявам се да е с добро качество и да има ефект. От това, което помня от преди съм много доволна, почти не се пазих и не се грижих за здравето си и все пак бях много здрава, ако ме хванеше нещо, ми минаваше за 2 дена.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Пиете ли сироп от бъз и почувствали ли сте положителен ефект?

Мнениеот Kremiliya » 05 Окт 2017, 15:44

Давам всяка зима и на мъжа ми давам, защото той има връзка с много хора и постоянно се среща с хора , затова илесно пренася болести у дома. От както пием бъз у дома,в сички сме по-здрави. Аз работя от вкъщи и пия бъз, но много по-рядко. Опредлеено съм доволна от ефекта, не се чуди, а почвай да даваш, както захладнява и се променя така рязко времето си е от значение да се пие.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Пиете ли сироп от бъз и почувствали ли сте положителен ефект?

Мнениеот kauda » 06 Окт 2017, 12:35

И аз пия, защото работя с много хора и винаги има някой, който да ми кашля и киха насреща. А някои хора изобщо не се съобразяват да прекратят работата си, кгоато са болни и вируси има мноог и навсякъде. :nocomment: Но съм доволна от ефекта, не знам от него ли е, или от комбинация на цялостния ми начин на живот, но определено нямам проблеми със здравето, не се разболявам, нито веднъж не съм карала грип, да речем. Мога да го препоръчам като добро ефективно средство.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Пиете ли сироп от бъз и почувствали ли сте положителен ефект?

Мнениеот silver933 » 06 Окт 2017, 14:40

От миналата година даваме на сина ни, защото ходи на ясла и там много се разболяваше, скоро след като почнахме бъза проблемите му изчезнаха и почнаха да му минават болестите само с някой сироп и малко температура, а преди беше постоянно на антибиотик. Жена ми изкара много спокойнабременност без риск от разболяване, защото вирусите просто не стигаха до нас и се изкарваха много леко. Препочъвам го и аз. Но от друга страна, искам да питам дали стават за кърмачки?
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Пиете ли сироп от бъз и почувствали ли сте положителен ефект?

Мнениеот skyfly » 06 Окт 2017, 16:10

Сама си правя сироп от бъз и съм страшно доволна, много добре се чувствам, пием цялото семейство. Изобщо не стигаме до лекарства , а за антибиотици и дума да не става. Препоръчвам! Ако можете си направете сами, или си купете о тнякой производител , не си вземайте от аптеката, защото слагат много консерванти.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Пиете ли сироп от бъз и почувствали ли сте положителен ефект?

Мнениеот Локумът » 10 Окт 2017, 10:59

Аз не пия, но на децата давахме до към 15 години. После вече спряха да искат да се "занимават с глупости", а и може би им омръзна, че бяха редовно на училище. Наистина не боледуваха.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Пиете ли сироп от бъз и почувствали ли сте положителен ефект?

Мнениеот Pipilota » 10 Окт 2017, 15:33

Мога да го препоръчам на всеки,к ойто ме пита, изключително доволна съм от сока, много положително действа. У дома почти никой не се разболява, но пък им отпускам по две ваканции за по 3 дни през учебно време, защото се сърдят, че само те не отсъствали. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Пиете ли сироп от бъз и почувствали ли сте положителен ефект?

Мнениеот Kaya » 10 Окт 2017, 16:32

Давам и на двете деца сироп от бъз, почнах от тази година и на малкия да давам, защото следващия месец ще го пускам на ясла, искам да закрепи малко преди да тръгне. Декември е време да се върна на работа.. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта