Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот silver933 » 15 Фев 2018, 14:03

Най-добре е толкова, колкото искат и двамата, ако единия не си пада по ласките, другия естествено, че ще страда. Рано или късно ще си го намери на друго място, било то ив някой филм за възрастен, а на никой не му е приятно на фона на това, че другия човек необходим за забавлението е в другата стая. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот S_Milenska » 16 Фев 2018, 11:10

Много е тегаво, когато двойката не е в синхрон в това отношение, наистина могат да се развалят бракове така, заради единия секс! А просто може да е заради умората и куп други фактори..
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот nefertiti » 21 Фев 2018, 12:17

Според мен, ако една двойка си пасва сексуално, не е проблем през ден да се отдават един на друг.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Mon_ton » 21 Фев 2018, 13:16

nefertiti написа:Според мен, ако една двойка си пасва сексуално, не е проблем през ден да се отдават един на друг.

Но, ако си пасват сексуално, не е проблем и да го правят веднъж в месеца, ако това е тяхната необходимост. На мен лично ми е странно имам една приятел, с жена му правеха секс докато не роди тая жена, как не се случи раждането по време на секс, и изобщо не изчакаха да минат поне месец -два след раждането, има няма 10 дена и пак на ново... е това не го разбирам, толкова животинско и липса на мозък!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 22 Фев 2018, 11:15

Не е правилно хората да се слагат в коловози - ТРЯБВА няма в това положение. Има много по-сексуални хора, които обичат и всяка вечер, има такива, на които им стига веднъж седмично, или веднъж месечно.Ако това не напряга връзката, двамата са окей с това нещо и наистина отговаря на нуждите им, няма неправилно. По-скоро неправилно е когато единия принуждава другия, и тук не говоря дори за физически, а за мрънкане... едва ли не "правя секс, за да е доволен другия да не мрънка"...
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот orck » 23 Фев 2018, 11:16

Седя и си мисля как ме обърква таз дума "ТРЯБВА"...
най-обичам, когато жена ми обяви, че "детето утре е на градина", вълшебни думи, говорещи че всикчи трябва да се позиционираме по леглата. :mrgreen:
Честотата обаче е проблемна, когато пвоечко време не сме се затваряли в спалнята почват едни неприятни неприятни дразнения и подгвърляния.
Абе видимо е , че по-малко секс се равнява на повече кавги в моят дом.
Следователно колкото повече-толкова повече. :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor: :bouncymulticolor:
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Локумът » 23 Фев 2018, 11:21

Затуй сутрин, обед и вечер за най-добри резултати и щастлива жена. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот nefertiti » 23 Фев 2018, 11:30

Локумът написа:Затуй сутрин, обед и вечер за най-добри резултати и щастлива жена. :mrgreen:


:lol: ей къде са тия машини?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот ракун » 23 Фев 2018, 11:33

като ги намеря ше те викна, да ги позяпаме заедно, докато отминават
Аватар
ракун
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Сеп 2017, 11:05

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Mon_ton » 23 Фев 2018, 11:35

А, Локуме, за доволни жени, моля ти се! Мъжете ставате така кисели, а точно подхвърлянията са от вашата уста, колко съм ги слушала, докато малката беше у дома и се гледахме по цял ден. И после мъжа ми почва "аз вече съм забравил кво е тва..." "де тоя късмет"... и всякакви подобни.
Всъщност, да кажа на мъжете, че ТОВА НЕ ПОМАГА. Извадете си главите от технологичните зад*ици и се погрижете малко за детето и къщата, тогава може и да е друго! :hammer:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта