Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот sad » 26 Фев 2018, 11:46

ако повече от 3 дни не си получа интимните ласки, то определено някой ще загази, дали на работа или удома зависи от обстоятелствата.
честотата зависи от либидото, единствения проблем е, когато на жената либидото е повечко отколкото на мъжа.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Rali_hr » 26 Фев 2018, 13:25

sad написа:ако повече от 3 дни не си получа интимните ласки, то определено някой ще загази, дали на работа или удома зависи от обстоятелствата.
честотата зависи от либидото, единствения проблем е, когато на жената либидото е повечко отколкото на мъжа.

А ако обратно, защо да не е проблем? По-често се случва жената да не желае секс, това не е проблем, така ли?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Буба Мара » 26 Фев 2018, 15:56

Няма точна формула. Но всеки трябва да е наясно,че давали отвод на редовния секс, после ще реве, че са му изникнали рога :banghead:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот sad » 27 Фев 2018, 13:47

Rali_hr написа:
sad написа:ако повече от 3 дни не си получа интимните ласки, то определено някой ще загази, дали на работа или удома зависи от обстоятелствата.
честотата зависи от либидото, единствения проблем е, когато на жената либидото е повечко отколкото на мъжа.

А ако обратно, защо да не е проблем? По-често се случва жената да не желае секс, това не е проблем, така ли?

Не мисля че обратното е проблем, защото мъжете не свързват секса с любовното обвързване, а жените го правим
т.е. ако той ме ч*ка, начи поне малко ме харесва , ако не ме ***а, то не ме харесва/обича
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Gorica23 » 28 Юни 2018, 15:00

Хахаха, винаги и по всяко време, даже и в сънищата... :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Rali_hr » 28 Юни 2018, 15:07

Много сложно стана, сега да се чудим кой кого обича. Ама и любовта задължително ли е свързана с много секс... не мислЪ :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Gorica23 » 28 Юни 2018, 15:43

Кой ти говори за любов, пита се за секс. Естествено, че се шегувам.
Не знам дали е свързана, ама не съм чука някой да разлюби половинката си заради много секс. Виж заради липсата му...
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Frac » 28 Юни 2018, 17:09

Зависиси си от двойката-някои са по-сексуално активни и си им е ок, други пък се чуватват добре при по-малко секс. В крайна сметак най-колкото му се прави, но да има съгласие от двете страни! Има дни, в които си смазан, болен, изнервен и не ти е до това или на партньора-трябва разбиране.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот kalinka-kuku » 28 Юни 2018, 18:14

Frac написа:Зависиси си от двойката-някои са по-сексуално активни и си им е ок, други пък се чуватват добре при по-малко секс. В крайна сметак най-колкото му се прави, но да има съгласие от двете страни! Има дни, в които си смазан, болен, изнервен и не ти е до това или на партньора-трябва разбиране.

А мъжете/жените които правят подмятания по въпроса са ми направо ужасни! Вместо да положат усилия и да говорят с половинката си...
Изобщо всяко споменаване на креватните занимания извън него пред други хора ми е ужасно!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Gorica23 » 29 Юни 2018, 16:41

Нали казват, че куче, което лае не хапе. При секса трябва действие, не говорене. :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта