Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Тъжна Луна » 03 Юли 2018, 16:50

Сексът с пъртньора, а и с гогото ти падне, се прави по схема, която ти предписва лекар сексолог по възможност. сутрин преди събуждане, по време и след събуждане на малко хапки. после пиеш 1-2-3-4 кафета и продължаваш - с партньора, или с най-лризкоседящия до теб с пулс. После ако имаш достатъчно тонус отиваш и на работа и продължавате, по възможност в тоалетната и уж никой да не разбере. след това изведнъж някой ще дойде в офиса и ще ви каже - заповед (нова) за вътрешния ред. - касаеща сексът на работното място (с партньора).. и ти изведнъж ще се почувстваш много виновен, обаче ще те уверят че нарушенията са в друг отдел. така че обичайтИ са, ако някой нещо има против - не се отнася до Вас :idea:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот ivan.stoqnov » 03 Юли 2018, 16:55

А, туй пък колко често сега какво е? Ми толкова колкото на човек му се иска. Ха сега де, тука чета че на някои пък скуно им било. Або хора отдавана мина времето когато сексът е бил само за въспроизводство... Правете го по-често и бъдете щастлииви!
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Dipsy » 05 Юли 2018, 17:26

ivan.stoqnov написа:А, туй пък колко често сега какво е? Ми толкова колкото на човек му се иска. Ха сега де, тука чета че на някои пък скуно им било. Або хора отдавана мина времето когато сексът е бил само за въспроизводство... Правете го по-често и бъдете щастлииви!

Хахаха.. лесно е да кажеш на някой бъди щастлив и той като по чудо да вземе и щастлив да стане :roll: иначе аз съм оптимистка. С мойто милото не сме си изготвили схема и не сме се засичали кое ни е често. Гледаме и двамата да искаме секса и се отдаваме. имаме си синхрон за тия неща, виж за двойки които нямат и колежките все ги боли глава - нямам обяснение освен ако вече не са сменили мъжа си, пък да го сменят. :razz:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Dalia » 09 Юли 2018, 17:25

аз съм с две ръце за секса с моя с чуждия, дето и той ще стане мой все тая. Защото нали знаете
" Разликата между секса и любовта е, че сексът премахва напрежението, а любовта го причинява.“
Уди Алън.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот ivan.stoqnov » 25 Юли 2018, 18:07

Dalia написа:аз съм с две ръце за секса с моя с чуждия, дето и той ще стане мой все тая. Защото нали знаете
" Разликата между секса и любовта е, че сексът премахва напрежението, а любовта го причинява.“
Уди Алън.

:lol:
Ей туй е приказка сега: Сексът премахва напрежението :lol: Довечера ще я кажа на жената пък и с риск да ми отвърти 1 :grin: :scratchheadblue:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот ivan.stoqnov » 25 Юли 2018, 18:08

Тъжна Луна написа:Сексът с пъртньора, а и с гогото ти падне, се прави по схема, която ти предписва лекар сексолог по възможност. сутрин преди събуждане, по време и след събуждане на малко хапки. после пиеш 1-2-3-4 кафета и продължаваш - с партньора, или с най-лризкоседящия до теб с пулс. После ако имаш достатъчно тонус отиваш и на работа и продължавате, по възможност в тоалетната и уж никой да не разбере. след това изведнъж някой ще дойде в офиса и ще ви каже - заповед (нова) за вътрешния ред. - касаеща сексът на работното място (с партньора).. и ти изведнъж ще се почувстваш много виновен, обаче ще те уверят че нарушенията са в друг отдел. така че обичайтИ са, ако някой нещо има против - не се отнася до Вас :idea:


:goodpost:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Jully » 16 Авг 2018, 12:41

Не мисля, че някой може да определи, толкова, колкото искаме. Някои повече, други по-малко, ние с моя мъж правим секс около 6-7 пъти месечно.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Lady M » 25 Юни 2019, 09:09

Когато ни се иска, когато не сме пребити от умора. Нямаме график.
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта