Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот kalinka-kuku » 05 Окт 2017, 14:20

Един основен проблем при двойките е когато те правят твърде рядко секс. Само че според някои учени, честото правене на секс също може да е проблем, защото така на хората им омръзвал партньора. :roll:
Вие мислите ли, че когато често правиш секс, това може да се отрази по-скоро негативно, отколкото положително на партньора? Дали може прекаленото правене на любов да е проблем, така както е проблем липсата на интимност? Вие забелязали ли сте да ви е омръзвало да правите секс с партньора си?
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Krum » 05 Окт 2017, 14:35

Ако постоянно се прави само това и няма никаква друга връзка, духовна, да има за какво да се говори, колкото и да е готин секса, той ще стане еднообразен и скучен и то не след дълго. Тъй че съм сългасен с твърдението, че може и да му омръзне на човек, по-добре да има разнообразие и да се възбуждат сетивате не само със секс..
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Kremiliya » 05 Окт 2017, 15:33

Ако ти омръзва това нещо във връзката, значи нямате никаква връзка. Никога не може да ми омръзне, за мен това е много важно, даже едва изтърпяхме когато се роди дъщеря ни, още на 10-тия ден бяхме вече под чаршафите, ние правим секс почти всеки ден, не ни е писнало.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Окт 2017, 17:42

Все с ъм чувала за проблеми със секса, но от пренасищане, сефте виждам някой да се оплаче. Но съм склонна да се съглася, че прекаленото често занимание под чаршафите може да измори емоционално двойката и да не й бъде така интересно, през останалото време. Пък и в леглото не може да се измили повече от всичко измислено,така че рутината ще сидойде. На мен ми доскучава когато правя един и същи секс постоянно, а какво остава ако това е основно занимание...
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Окт 2017, 12:54

Всяко еднообразие писва, независимо колко е интересно, така се случва и със секса, може да ни е интересно заниманието, но омръзва, ако е постоянно и твърде често. Ама това пък да се юрнеш да правиш секс 5 дена след раждане, щото не издържаш е лудница. :) чакайте малко, никой няма да избяга чак пък толкова. За мен това е леко противно, ако трябва да съм честна, да правиш секс като невидял и вече едва ли не ден през ден..
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот silver933 » 06 Окт 2017, 14:33

Щом някой прави Х път секс, значи от толкова се нуждае, не вярвам, че може да има някаква връзка между това, дали другия ще ти омръзне. Това го надживяхме още тогава, когато се учихме, че момичето като даде секс на момчето, то автоматично спира да се интересува от нея.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот Gorica23 » 16 Окт 2017, 14:43

Според мен колкото ни се иска, няма определена бройка. А това, че ако правим по-малко секс няма да си омръзнем за мен е безсмислено. В повечето случаи мъжете изневеряват когато не им пускат.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот skyfly » 16 Окт 2017, 14:51

Съгласна съм с Горица. Мъжете искат да им се доставя удоволствие и да им е приятно, за тях сексът е много важен, а ако партньорката им е по-изненадваща и по-разкрепостена, за тях това е шестиац от тотото. Притесненията и благоприличието трябва да се оставят настрана, когато става дума за секс.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 16 Окт 2017, 16:02

Колкото повече, толкова по-добре, стига и партньора да иска. Ако той се дърпа, пък ние се натискаме, значи нещо не е наред, така е. Но ако и той има желание, защо да не се случва?
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Колко често трябва да правим секс с партньора си?

Мнениеот rooter » 22 Дек 2017, 01:32

Monika_Spasova написа:Все с ъм чувала за проблеми със секса, но от пренасищане, сефте виждам някой да се оплаче. Но съм склонна да се съглася, че прекаленото често занимание под чаршафите може да измори емоционално двойката и да не й бъде така интересно, през останалото време. Пък и в леглото не може да се измили повече от всичко измислено,така че рутината ще сидойде. На мен ми доскучава когато правя един и същи секс постоянно, а какво остава ако това е основно занимание...



може може, експерименти може винаги нови и нови............
rooter
 
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Дек 2017, 01:20

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта