Предложение на брак пред много хора?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот Локумът » 22 Мар 2018, 11:17

Лошо няма, ако хората го чувстват и го приемат добре, всеки има право да преживее тея моменти така,както на него му харесва.
има толкова готини предложения.
Оня дне в капките беше много забавно, как й предложиха брак.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот Буба Мара » 22 Мар 2018, 14:35

"За всеки влак си има пътници" са казали мъдрите :) Според мен идеята би била добра, стига да си познаваш добре половинката и да ти стиска да получиш отговор, който може и да е "не". Защото има и такъв вариант.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот kalinka-kuku » 22 Мар 2018, 14:51

Ако има предложение пред много хора, предполагам, че всяка би казал "Да", за ад не обиди половинката си, освен, ако не е някоя жена, която се интересува повече от собственото си его, отколкото от чувствата на другия.
После на саме може да обясни, че ситуацията е била неприемлива и го е казала, за да не го обиди и т.н. Макар че си мисля, че ако мъжът се реши на брак, най-вероятно връзката е достатъчно узряла за това нещо.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот Chalmers » 22 Мар 2018, 18:21

По принцип и аз не обичам изяви от този тип - които са всъщност много интимни - да се превръщат в публични въпроси.. Идва ми много самохвално някак и няма да знам как да реагирам, дори да искам да кажа "Да". Но предложение по време на концерт ми се струва толкова зашеметяващо и велико като жест - определено е нещо, което никога не се забравя. От една страна, ако момичето е особено интровертно и притеснително - бих го посъветвала да пропусне. От друга, едва ли има жена, която не би си глътнала граматиката от предложение с такъв размах (в положителния смисъл). т.е
- 50/50 - той би трябвало да знае как приятелката му би приела/предпочела да се случи въпросът. Успех :bouncymulticolor: :heartbeating:
Аватар
Chalmers
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот Dipsy » 23 Мар 2018, 16:13

marsu написа:Ако има предложение пред много хора, предполагам, че всяка би казал "Да", за ад не обиди половинката си, освен, ако не е някоя жена, която се интересува повече от собственото си его, отколкото от чувствата на другия.
После на саме може да обясни, че ситуацията е била неприемлива и го е казала, за да не го обиди и т.н. Макар че си мисля, че ако мъжът се реши на брак, най-вероятно връзката е достатъчно узряла за това нещо.

За мен нещата не стоят по този начин! Ако аз не искам да се оженя ще си кажа "Не" и не защото егото ми е важно, а защото на онзи неговото его е важно от това на избраницата му, която уж би трябвало да съм аз. Не може да поставяш някого "на тясно" и да изискваш от него да не те излага. Първо се проучват нещата, после се действа :twisted:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот sad » 23 Мар 2018, 16:20

Представям си милата ситуация, той пада на коляно, отваря кутийката с пръстена пита....
а тя замахва с дамската чанта, шибва го и бяга.
:grin: :lol:
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот orck » 23 Мар 2018, 17:08

Аз предложих брак пред една купчина народ (само непознати), с халкичка от бира вместо гореспоменатия пръстен, кален като прасе, разплакан (буквално) и смъртно уморен.
Жена ми прие(май си мислеше че се ебавам). Възможно е да е било от вълнението, че съм жив, цял и извън реката, възможно е да е заради това, че не е искала да ме унижи пред другите каякари - не зная.
Но зная, че 2 дни след това, когато отидох и предложих отново с истинско бижу и без да съм мокър до кости изглеждаше по-изненадана от потвърждението на искането и от жеста. Мисля, че беше и по -доволна.
Кауда, дано брат ти е преценил момичето добре!
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот fawla » 30 Мар 2018, 16:23

За всеки влак си има пътници, така да се каже и ако за един предложението за брак е пред много хора, за други може и де е така. Всеки има право да си реши как да се жени и какво да прави.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот sad » 30 Мар 2018, 17:08

днес се сещам за един велик съвет на препатилите мъже
- не приклякайте да си връзвате обувките около Айфеловата кула, че после върви се обяснявай, че не ти се жени....
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот Malina » 01 Апр 2018, 08:28

sad написа:днес се сещам за един велик съвет на препатилите мъже
- не приклякайте да си връзвате обувките около Айфеловата кула, че после върви се обяснявай, че не ти се жени....

То като няма пръстен, е по-скоро жалка картинка. :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта