Предложение на брак пред много хора?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот kauda » 06 Окт 2017, 11:58

Здравейте!
Моя брат иска да предложи брак на приятелката си на някакъв концерт пред толкова много хора! Какво мислите за такива обществени предложения,трябва ли предлагането на брак да се превръща в такава сензация, в която, освен най-близките, участват и още куп непознати и други хора, които по един или друг начин стават част от спомените на тези хора. :roll: Аз бих се почувствала много неудобно, ако трябва да отговарям пред толкова хора. Ами ако не искам, а трябва да го кажа, само за да не разваля очакванията и да не го злепоставя.. леле! Уж те изглеждат двамата много щастливи, но не ми се струва, че тя е готова за брак, пък и нееднократно е казвала, че не вярва в брачната институция, макар че много хора може просто така да си говорят.. :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Окт 2017, 12:16

Аз ще си глътна граматиката, ако ми се случи пред толкова много хора, съвсем сериозно ви казвам! особено, ако не съм подготвена, ако не сме говорили за това нещо. Но все пак е много романтично и много запомнящо се, ако момичето приеме, това е много емоционален и запомнящ се момент. Да не се лъжем, живеем в свят, в който хората искат да получат одобрението и завистта на много хора. :mrgreen: А това дава толкова лайкове на тепсия. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот Jolene » 06 Окт 2017, 14:35

За мен е много романтично и много хубаво, аз се сгодих на концерта на Aerosmith преди години, беше много вълнуващо и наистина бях изненадана. Вярно е, че околните, освен тези, които бяха с нас не разбраха, но се почувствах много специално. А по стадионите, когато те покажат пред всички и се запази този момент завинаги е още по-красиво. Много добре е решил, след като иска, да й предложи на концерт. Ще им остане незабравим спомен!
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот silver933 » 06 Окт 2017, 15:04

Това зависи от хората, има някои, които са по-притеснителни, по-стеснителни, има други, които са много по-шумни, грандомани, за тях нещо такова е точно на място. Всеки, който си познава половинката си знае как да направи предложението.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот skyfly » 06 Окт 2017, 16:02

Ооо, да! Много готино, аз бих се радвала, ако се случи с мен. Много романтично и много голяма демонстарация на любов е това, да заявиш пред толкова много хора, че искаш тази жена. Няма как да не е романтично, стига разбира се, ако момичето приеме, че ако откаже ще е много неловко.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот Malina » 23 Окт 2017, 20:17

От хора до хора разликата е от небето до земята. А и да си признаем, на повечето би ни станало приятно, ако любовта ни бъде призната пред много хора. Сконфузно ще се получи, ако половинката откаже, или се съгласи, за да не обиди човека, а след това насаме кажа, че не е било правилно решение. Абе, история познава много случки. Все пак всеки може да направи нещо грандиозно за половинката си. Няма лошо този толкова специален момент да бъде запомнящ се и да има какво да се разказва за него, нали така? :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот Snejna » 27 Окт 2017, 10:59

На мен пък ще ми хареса, никой не предлага брак много изненадващо и без да е обмислил добре, дали ще получи реално съгласие. Малко вероятно е да се направи пред много хора, когато работата не е сигурна, така че не виждам лошо. Момента ще се помни и от двамата, ако искат да го запомнят, разбира се.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот kalina_216 » 12 Ное 2017, 10:23

Бих се зарадвала, ако получа някакво по-грандиозно предложение за брак, а не скришом вкъщи без никой да сподели радостта ми. много мие приятно да гледам клипове на изпипани предложения. :)
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот Pipilota » 13 Ное 2017, 12:26

Зависи какво е, точно на стадион не бих се зарадвала да получа предложението си.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Предложение на брак пред много хора?

Мнениеот Mon_ton » 13 Ное 2017, 13:23

Ами я си представете, че последва отказ. В тоя случай как някой после ще продължи да си живурка, сякаш нищо не е било, няма ли да е голям спек? :roll: И срам пред толкова много хора..
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта