Избор на видеорегистратор

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Избор на видеорегистратор

Мнениеот eleonorastefanova » 06 Окт 2017, 18:49

Реших да си взема видеорегистратор за колата, защото ми е много трудно да паркирам. Момчета, може ли да ми помогнете, защото сигурно сте по-наясно с тази тематика. Колко парички трябва да дам, за да съм сигурна, че видеорегистраторът ще е добър и ще върши работа?
Аватар
eleonorastefanova
 
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Яну 2017, 22:31

Re: Избор на видеорегистратор

Мнениеот preslavaslavova » 07 Окт 2017, 13:21

Ех, подценяваш женската половина, а ние имаме по-голяма нужда от подобни устройства. :grin: :grin: Препоръчвам ти Anytex T6 видеорегистратор, който е с 2 броя камери (предна и задна). Купих си го от за 145 лева преди 2 месеца и от тогава ми върши страхотна работа.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Избор на видеорегистратор

Мнениеот marchinko73 » 06 Ное 2019, 20:19

preslavaslavova написа:Ех, подценяваш женската половина, а ние имаме по-голяма нужда от подобни устройства. :grin: :grin: Препоръчвам ти Anytex T6 видеорегистратор, който е с 2 броя камери (предна и задна). Купих си го от за 145 лева преди 2 месеца и от тогава ми върши страхотна работа.


Скъпичко си го взела този видеорегистратор. Аз съм със система за паркиране комплект с DVR Zappin предна записваща камера вградена в огледало с монитор 4.3 инча и камера за заден ход. Купих я за 60 лева преди година и ми върши идеална работа... е намерих я на промоция де. :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00


Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron