Виртуална реалност - мнения и препоръки?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Виртуална реалност - мнения и препоръки?

Мнениеот Jully » 09 Окт 2017, 16:05

Синът ми много иска виртуална реалност. :roll: Скоро имаше панаир в нашия град и там видя и страшно много се впечатли и сега е наскачал да му купуваме и на него. :-| Гледах в интернет, има на цени от 30 до 200-300 лева. Иска ми се да взема нещо хубаво, на средна цена - може би до 100 лева, което да му върши работа и да се забалява с него.
Да си призная, изобщо не съм запозната, даже не знам как се гледа през тях. Според видяното в интернет, те се свързват, като се сложи телефон в тях и се пуска видео.
Надявам се да дадете някоя препоръка какво точно е удачно да взема. :clappingorange:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Виртуална реалност - мнения и препоръки?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Окт 2017, 19:36

моя също е наскачал, гледах някакви в емаг, но разликата е огромна. Чудя се дали ще се намери магазин, в който да се получи консултация. :roll: Видяло се е, че Дядо Коледа това чудо ще носи у нас (ако си оправи успеха по бел хахах)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Виртуална реалност - мнения и препоръки?

Мнениеот Локумът » 10 Окт 2017, 10:10

Всички работят на един принцип. На моите взех самсунг един .. но наистина се бръках към 250 лева. готино е, но мен лично не ме кефи кой знае колко много. Познати имат много по-евтини а около 50 лева и не се вижда по-зле, така че вземай едни, които ти съвпадат с телефона и това е. В технополис продват, може да се консултираш там.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Виртуална реалност - мнения и препоръки?

Мнениеот Lili_pili » 10 Окт 2017, 11:39

И аз искам да си взема, има голям избор, но ще заложа на нещо по-евтино, няма да дам 200 и нагоре за някаква си глупост, след като има и по 15. Около 50-60 лева ще взема нещо. :roll: Веднъг пробвах и аз на един панаир, но беше много шумно и не успях да се потопя изцяло.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Виртуална реалност - мнения и препоръки?

Мнениеот Pipilota » 10 Окт 2017, 15:26

rabotnata pchela написа:моя също е наскачал, гледах някакви в емаг, но разликата е огромна. Чудя се дали ще се намери магазин, в който да се получи консултация. :roll: Видяло се е, че Дядо Коледа това чудо ще носи у нас (ако си оправи успеха по бел хахах)

:lol: Това с малките буквички ми хареса, ама лошо си учим деацта така... :cry:
А за виртуалната реалност не стискайте пари, взехме ние една за 20 лева, после купихме втора за 100. Малките бяха се побъркали по това чудо, сега гледат изключително рядко.. поредната глупост, но им харесва, търся си филм, който мога да гледам от там..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Виртуална реалност - мнения и препоръки?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Окт 2017, 15:59

Пипи, да няма да те лъжа. Ще ходя да търся в технополиса, не знаех, че имат, и за КОледа ще е това и съм обещала волан с педали закомпа.. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Виртуална реалност - мнения и препоръки?

Мнениеот Elica » 11 Окт 2017, 15:56

голяма глупост е, по-добре дай по-малко пари, щом има за по 40-50 лева вземай такава. Защо да давате толкова много пари и да е поредното нещо, което стои у вас.. няма никакъв смисъл.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Виртуална реалност - мнения и препоръки?

Мнениеот Lollipop » 11 Окт 2017, 19:16

Това чудо пък какво е? З апърви път чувам за това нещо.. някой да обясни повече. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Виртуална реалност - мнения и препоръки?

Мнениеот kikimoraa » 12 Окт 2017, 10:43

Дали са съвместими тези на самсунг с всички телефони? Бяха ми казали, че работят само с Галакси серията на Самсунг, а аз имам htc, дали биха се включили?
Но по-евтините варианти, в описанията на продуктите не пише нищо за конкретни телефони, с които работят.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Виртуална реалност - мнения и препоръки?

Мнениеот skyfly » 12 Окт 2017, 14:59

Знам, че телефона прегрява много бързо и не му се отразява добре, когато е в тези очила.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта