По-добре или по-зле сте финансово, откакто се събрахте с половинката си?

Re: По-добре или по-зле сте финансово, откакто се събрахте с половинката си?

Мнениеот buba_18 » 27 Фев 2018, 17:59

Определено се чувствам по-добре финансово. Приятелят ми ме глези изключително много - води ме по екскурзии, купува ми парцалки, почти всяка вечер сме на вечеря!
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Re: По-добре или по-зле сте финансово, откакто се събрахте с половинката си?

Мнениеот orck » 28 Фев 2018, 12:57

За мен лично е все тази, но жена ми твърди (щото реално тя си прави повече сметки от мен), че откакто сме заедно разходите ни са по нестройни и парите (цитирам)"отлитат" от джобовете ни. Аз мисля че е защото не искаме да ограничаваме дугия, а когато сме заедно правим повече неща изискващи разходите.
Колкото и да сравняваме преди и след събирането ни , нищо не може да се сравни с малкият рус приход, който ми опразва портфейла за едно влизане в магазин за ластички и диадемки.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: По-добре или по-зле сте финансово, откакто се събрахте с половинката си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Мар 2018, 10:56

Нормално е, хората си позволяват повече неща. :mrgreen: Глезят се и така нататък.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: По-добре или по-зле сте финансово, откакто се събрахте с половинката си?

Мнениеот Малката Сладката » 13 Мар 2018, 13:46

Значи, добре, че в момента съм сама, че когато бях с последния залюхан мамин синковец заплатата ми не ми стигаше от купуване на цигари, шоколади и масло за колата. Дебилът не искаше да работи за 400 лв, щот трудът му струвал повече, и съответно разчиташе на мама и на мен да го храним. Абе, останах ли достойни мъже на тая планета, че вече съвсем се отчаях????
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: По-добре или по-зле сте финансово, откакто се събрахте с половинката си?

Мнениеот bonbon » 14 Мар 2018, 18:01

Май има нещо такова :sad: . Като съм сама всичко е точно - имам си парички. Но с гаджето много по-бързо летят, влсе си купуваме излишни работи, ако щеш и за ядене. Тъпа работа! Сякаш се успокояваме че и двамата имаме пари и накрая на месеца сме окъсали.
bonbon
 
Мнения: 30
Регистриран на: 02 Мар 2018, 17:56

Re: По-добре или по-зле сте финансово, откакто се събрахте с половинката си?

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Мар 2018, 10:10

Доста харчим като двойка, излизаме по-рядко, но парите заминават, а уж като го погледнеш, не сме си купили кой знае какво. Главно харчим за храна, а когато парите в края на месеца вземат да свършват, не харчим излишно и се справяме, без да се лишаваме, как става номера, че харчим безразборно,дори не мога да схвана.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: По-добре или по-зле сте финансово, откакто се събрахте с половинката си?

Мнениеот Тъжна Луна » 29 Май 2018, 15:52

Моя много близка приятелка винаги е била спестовница, икономисва и тн. но от както се задоми и проима деца, положението е зле не само за нея, нои за мъжа й. почти не е била заедно с него, когато са били като гаджета, децата еднествено намаляват бюджета, но знам за много случаи, когато и без деца, бюджетът никакъв го няма. :geek:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: По-добре или по-зле сте финансово, откакто се събрахте с половинката си?

Мнениеот Rali_hr » 29 Май 2018, 16:19

Глезотиите стават повече, почваш да се отпускаш, с мисълта, че другия има пари и става една, вярно харчиш повече, ама нямаш заделен лев тоалетна хартия да купиш! голям е зор !
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта