Мога ли да го обедя?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Мога ли да го обедя?

Мнениеот crazygirl » 18 Окт 2017, 17:15

Аз съм бисексуална, но и брат ми е бисксуален. Много е яко и двамата да сме бисексуални. С него можем да обсъждаме момчета и момичета. Имам един приятел, който е много надарен и е хомо. Този приятел харесва много брат ми. Разказах на брат ми за този приятел и той отказа да се запознае с него. Мисля, че брат ми се страхува от големия размер. Аз като правя секс с момче обичам момчето да е надарено. Брат ми досега не е правил секс с много надарено момче, но съм обедена, че ще му хареса.
Мога ли да обедя брат ми да пробва с момчето?
crazygirl
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Окт 2017, 17:01

Re: Мога ли да го обедя?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 18 Окт 2017, 20:47

Сигурно искате да го убедите. Аман от прости и неграмотни.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Мога ли да го обедя?

Мнениеот Ваня Стойчева » 20 Окт 2017, 11:55

:lol: :lol: :lol: :lol: Само смахнати хора влизат тука и пишат глупости... Вие сте сигурна, че на него нещо ще му хареса... :lol: Горките ви родители ...
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мога ли да го обедя?

Мнениеот kalina_216 » 20 Окт 2017, 14:21

защо се месиш в сексуалния живот на някой друг, нека сам да реши какво би му харесало и какво не. Все пак да бъдеш мъж с мъж е по-различно, не може да го навиваш да прави нещо, което не иска. Това е все едно теб в леглото да те карат да правиш неща, които не искаш, щото щяло да ти е хубаво. нека сам да си реши какво иска и какво не иска.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Мога ли да го обедя?

Мнениеот Malina » 21 Окт 2017, 09:11

Обеждавай го в нищо. :lol: тръгнали сте глупости да правит еи отгоре на всичокто намесваш желания на брат си и ги определяш като твои, ти знаеш по-добре.Защо не спреш да се месиш в работите му?
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мога ли да го обедя?

Мнениеот crazygirl » 21 Окт 2017, 16:38

Malina написа:Обеждавай го в нищо. :lol: тръгнали сте глупости да правит еи отгоре на всичокто намесваш желания на брат си и ги определяш като твои, ти знаеш по-добре.Защо не спреш да се месиш в работите му?


Аз съм по-голяма от него и имам повече опит. Нормално е да се меся, защото съм по-голяма.
crazygirl
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Окт 2017, 17:01

Re: Мога ли да го обедя?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Окт 2017, 08:20

Явно опитът ти не стига да се научиш къде трябва да си вреш носа и къде не. По-голяма съм от теб, мога да се намеся и да ти кажа, че правиш пълни глупости. Ти не усещаш ли колко е сбъркано, че искаш да накараш брат си да прави секс против волята си?! Да не си сводник? вие младите хептен се сбъркахте, и ние правихме секс, и ние експериментирахме, ама да тикам на брат си нещо в четивибуквието зорлян ми се вижда пълна простотия. Остави го сам да решава с кой и какъв секс да прави. А своя опит си го дръж и съветите ги давай, когато ти ги поискат.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта