Как приемате мъже с лакирани нокти?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Как приемате мъже с лакирани нокти?

Мнениеот Lili_gagarin » 24 Окт 2017, 14:50

Преди години имаше една мода през металските ни години да сме все с лакирани в черно нокти и говоря за мъжете. Всички сме пробвали да сложим от черния лак, но онзи ден се срещнах с един приятел от училище - пораснал, татуиран пичага, с много арт работа, с черен лак на ноктите. Зачудих се как ли го приемат хората, когато го видят, пък и как ли го приех и аз, явно и на мен ми е повлиял повече, отколкото съм готов да си призная, щом ви питам. :roll:
Кажете, вие как ги приемате мъжете с лакирани нокти, мислите ли, че има нещо гейско, или го смятате за нормална проява на екстравагантност?
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Как приемате мъже с лакирани нокти?

Мнениеот Lili_pili » 24 Окт 2017, 14:54

Не съм виждала друг, освен един барман от едно заведение да е така, той изглежда много готин и съвсем на място по този начин. Но ако трябва да водя някакви преговори или да се срещам по работа с такъв човек, бих била доста изненадана, ако работата особено е по-сериозна, а не някаква творческа. Но все пак бих се абстрахирала и бих се опитала да вникна в същността на думите на човека отсреща, въпреки ноктите му. Но не бих се съгласила приятелят ми да ми краде лака за нокти. :mrgreen:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как приемате мъже с лакирани нокти?

Мнениеот Stark » 24 Окт 2017, 15:39

Не мога да кажа, че ми пречи, доста съм отворена за всичко, което човек чувства и му харесва, дали ще са нокти или пък пиърсинг, дамска блуза - след като се чувства добре - окей. А и не виждам защо това да пречи на работата.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Как приемате мъже с лакирани нокти?

Мнениеот skyfly » 26 Окт 2017, 11:00

Малко ми е странно, особено пък ако не е някой артист, а такъв да му е вида, подсъзнателно ще се почувствам притеснена и объркана. Предполагам, че ще ми и проличи.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Как приемате мъже с лакирани нокти?

Мнениеот Катето » 27 Окт 2017, 09:52

Не ги приемам изобщо. Това за мен е недопустимо, не може голям човек да ходи с лакирани нокти смешно е и немислимо. Няма как да очакваш сериозно отношение от мъж с черни нокти, или друг цвят дори!
Катето
 
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Юли 2017, 13:01

Re: Как приемате мъже с лакирани нокти?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Окт 2017, 11:44

Синът ми веднъж си беше лакирал ноктите, само дето баща му не получи инфаркт като го видя, не толкова от притеснение, че ще остане без внуци, колкото от изненадата, която видя, просто не го очакваше. Докато аз съм по-склонна да ги оставям да експериментират, за него децата трябва да са в прилежен и нормален вид. :mrgreen:
На мен самата не ми пречат, в наши дни изразяването на индивидувалност е толкова различна, а понякога и направо натрапчива, научих се да обръщам внимание на хората, а не на външността им.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Как приемате мъже с лакирани нокти?

Мнениеот kalina_216 » 12 Ное 2017, 10:23

Не е нещо, което да ми пречи. Ако е обаче в някоя важна институция ще ми стане страно, но не бих казала, че ще повлияе на доверието ми към дадения човек.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Как приемате мъже с лакирани нокти?

Мнениеот Pipilota » 13 Ное 2017, 13:00

не съм виждала, след като пораснахме :) като тийнове имаше едно момче, което се лакираше :) беше много готин.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как приемате мъже с лакирани нокти?

Мнениеот Stefany_Nik » 15 Ное 2018, 11:34

Хахаха, има ли такива наистина?! Не ги приемам, ако съществуват. :mrgreen:
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35

Re: Как приемате мъже с лакирани нокти?

Мнениеот Lana » 04 Дек 2018, 15:49

Стига да не е приятеля ми, не ме интересува особено. Да, странно е, но коя съм аз, че да го съдя.
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта