Ленено семе с кисело мляко топи мазнини?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Ленено семе с кисело мляко топи мазнини?

Мнениеот kalina_216 » 31 Окт 2017, 11:19

Чували ли сте, че всяка сутрин трябва да се яде по 1 супена лъжица ленено семе с две лъжици кисело мляко и това действало като чистач за червата и много спомагало за отслабването.
Но това трябва да бъде ежедневна закуска без значение кой ден е.
Моя приятелка твърди, че майка й, въпреки че ена 60 години по този начин само, свалила супер много килограми и се стопила направо.
Вие пробвали ли сте и били ли сте доволни от резултата???
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Ленено семе с кисело мляко топи мазнини?

Мнениеот Kaya » 31 Окт 2017, 12:12

Наистина има много добър ефект и спомага отслабването. Повечето хора, които имат забавен метаболизъм и проблеми с отслабването, често страдат от запек, който се явява и един от основните проблеми, че храната не се усвоява така добре, а се трупа на мазнини. Лененото семе минимизира този възможен вариант, и храната директно се извежда от тялото. Това няма как да не спомогне отслабването.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ленено семе с кисело мляко топи мазнини?

Мнениеот Rali_hr » 31 Окт 2017, 13:22

и аз съм го пробвала, наистина забравяш за няокои сутришни неразположения, ама аз не съм много редовна и нямаше особено голям ефект при мен.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Ленено семе с кисело мляко топи мазнини?

Мнениеот Ваня Стойчева » 01 Ное 2017, 11:03

Не знам топи ли мазнини, но аз определено съм доволна. Всеки ден ям ленено семе с кисело мляко и малко чия на закуска. Вече нямам запек, което преди много ми тежеше. Ям и умерено, и смятам, че изглеждам добре за годините си.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Ленено семе с кисело мляко топи мазнини?

Мнениеот Stark » 01 Ное 2017, 13:22

Аз ям всеки ден, чувствам се добре и наистина успях да поотслабна малко, макар че никога не съм имала проблеми с килограмите.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Ленено семе с кисело мляко топи мазнини?

Мнениеот Kremiliya » 02 Ное 2017, 10:49

Решила съм да пробвам да направя кисело мляко с ленено семе. И моята свекърва го яде всяка сутрин за закуска в комбинация с малко овесени ядки и наистина е свалила от теглото си, засега е свалила около 8 килограма, което за жени на възраст е супер много. Знаете, че с годините свалянето на килограми става все по-трудно.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Ленено семе с кисело мляко топи мазнини?

Мнениеот vanessa_ » 02 Ное 2017, 11:56

Исках да го почна, но ми казаха, че не е добре да правят такива промени, докато кърмя. Също съм виждала добри резултати, направо е чистило за червата.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Ленено семе с кисело мляко топи мазнини?

Мнениеот amoreamore » 02 Ное 2017, 12:12

Няма ли и друга промяна в начина на хранене, не може да се постигне само с ядене на ленено семе. Всяко едно добро, може да бъде затиснато от много зли мазнини. Разбирайте от много чипс, много фъстъци, много бира.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Ленено семе с кисело мляко топи мазнини?

Мнениеот skyfly » 02 Ное 2017, 13:12

О, да имам една приятелка,която отглежда лен, лимец ,вземам от нея :) Всеки ден в закуската си слагам и от двете неща :) няма ден в който да пропускам. Н ензам на него ли се дължи добрата ми фигура, но определено от както го хапвам се чувствам по-добре, най-малкото че ми приключиха проблемите с 00-те. Но аз винаги си оставям и малко несмлени зрънца, защото ми харесва т много може би не усвоявам всичко така добре, но какво да се прави.. :)
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Ленено семе с кисело мляко топи мазнини?

Мнениеот Snejna » 03 Ное 2017, 12:19

Пробвайте го и няма какво да загубите, много добре се отразява наистина. Всяка сутрин с малко овесени ядки и става чудесна пълноценна закуска, дори и за тези, които искат да се хранят здравословно.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта