Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот mix_twix » 22 Яну 2015, 18:04

Да, имам много приятели от училище, което е супер, даже нямам от студентските си години толкова ;))
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот Andrey » 29 Яну 2015, 15:41

mix_twix написа:Да, имам много приятели от училище, което е супер, даже нямам от студентските си години толкова ;))

И аз имам много приятели от училище, с които още се виждаме, макар и рядко, но интернет помага да поддържаме връзката помежду си. :)))
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот Malina » 29 Яну 2015, 17:41

Да, имам 3 приятелки от училище, макар че се виждаме рядко, срещите ни винаги са много топли и много хубави :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот Kaya » 30 Яну 2015, 12:18

Не е толкова лесно, вече нямаме много общи неща, но се виждаме понякога, за щастие повечето останахме в един град и често си правим срещи :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот nadqta » 30 Яну 2015, 15:22

Golfie написа:
Кълна се, никога да не
забравям теб,
с когото пет години
всичко съм делил.
Кълна се, попадне ли
в беда един от нас
да му подам ръка /2
и в лош за мене час. /2

Кълна се, попадна ли
в беда да не предавам,
приятелските грешки
да прощавам.
Кълна се във Дявола
и в Бога
да сторя аз за теб
каквото мога!

Заклех се! /4

Колко усещания, колко спомени...успяхте ли да запазите приятелите си от училище?

Затова и не отидох на бала си, за да не лъжа, че в един момент ще останем близки, :D а и преди това не бяхме, за какво може да става дума, всеки заживява свой живот, върви по свой път, не мисля, че е осъществимо приятелството, ако нямате допирни точки :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот Kremiliya » 30 Яну 2015, 18:29

Имам една две приятелки от училище още, виждаме се постоянно, но други не са ми останали, въпреки че уж си бяхме много близки, дори едната, кяото сега ми е приятелка, преди не беше през ученическите ни години. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот Mon_ton » 30 Яну 2015, 19:49

За мен е невъзможно, няма нищо общо училището с хората като пораснат, нормално е да се разделят и да не се потърсят повече.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Май 2016, 11:44

Интересното е, че преди бяхй по-близка с приятелка от училище, но сега почти не се виждаме. Правим го по задължение по празници, защото всички знаят, че сме приятели, но не го чувстваме вече и не се търсим, за да се видим. Това е тъпото, та както преди бях написала, че успях, сега бих казала не. Хора са, на които бих разчитала и мога да разчитам при нужда, но за мен приятелството е и това да се смееш с някой, да се виждаш с него, това липсва между нас.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот ivoblinc » 11 Май 2016, 13:07

Бих казал не. Вече живея далече от родния си град и не се виждам или чувам с тях. Което не е оправдание. Но явно нищо не ни е свързвало по-стабилно и разстоянията си казват думата. По празници се сещам да изпратя някой поздрав и това е.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Успяхте ли да запазите приятелите от училище?

Мнениеот Andrey » 12 Май 2016, 11:24

rabotnata pchela написа:Интересното е, че преди бяхй по-близка с приятелка от училище, но сега почти не се виждаме. Правим го по задължение по празници, защото всички знаят, че сме приятели, но не го чувстваме вече и не се търсим, за да се видим. Това е тъпото, та както преди бях написала, че успях, сега бих казала не. Хора са, на които бих разчитала и мога да разчитам при нужда, но за мен приятелството е и това да се смееш с някой, да се виждаш с него, това липсва между нас.

Така става най-често. Хората с времето се отчуждават и намират нови приятели..
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта