Първото напиване :)

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Първото напиване :)

Мнениеот Memento » 27 Яну 2012, 10:50

Ами пак така 7-8-ми клас някъде, на хижа с предизвикателство кой може да изпие повече, резултата както при повечето накрая е един и същ, казваш си това е ужасно повече никога през живота си няма да пия алкохол и така до ден днешен всеки път си ги повтарям тия думи :D
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Първото напиване :)

Мнениеот southern_sun » 27 Яну 2012, 13:59

Да си призная честно не си спомням кога е било първото ми напиване, но си спомням как се беше напила дъщеря ми. Бях я пратила на лагер и класната и ми се обади, че е спряла да повръща тогава много се почудих какво е станало и се оказа, че тя и още няколко деца са пили бира. Това се случва в 4 срещу 5 клас, но пък за сметка на това не се е повторило
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Първото напиване :)

Мнениеот ogi-smile » 29 Яну 2012, 16:17

Да задам един въпрос, а води ли се за напиване, това което родителите правят с децата си още от невръстна възраст?
Потопи си пръстчето в бирата, виното, ракията... Може би това е най- първото но все още неосъзнато напиване, което някои от нас са имали. Аз лично знам доста случки , в които децата търпят доста сериозни физически последствия от този си свои опит с алкохола и то трагични.
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Първото напиване :)

Мнениеот Memento » 02 Фев 2012, 11:39

ogi-smile написа:Да задам един въпрос, а води ли се за напиване, това което родителите правят с децата си още от невръстна възраст?
Потопи си пръстчето в бирата, виното, ракията... Може би това е най- първото но все още неосъзнато напиване, което някои от нас са имали. Аз лично знам доста случки , в които децата търпят доста сериозни физически последствия от този си свои опит с алкохола и то трагични.


Какво имаш предвид за какви сериозни последствия може да става дума от едно пръстче бира??? Какво може да навреди чак толкова, мисля, че се превземате!
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Първото напиване :)

Мнениеот Kaya » 18 Ное 2014, 11:21

Не си спомням кога съм се напила за първи път, като цяло никога не съм се напивала до толкова,че да не помня или да не мога да вървя и изобщо някакви крайности, но се е случвало да ми се върти стаята като се събудя на другия ден и точно,защото мразя това усещане, спирам да пия преди да стане лошо :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Първото напиване :)

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Ное 2014, 10:22

Сериозно напиване ми беше сякаш към 16-17г., празнувахме рожден ден излизахме и какво ли още не, май друго такова напиване не съм имала, за щастие. Внимавам по колко пия :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Първото напиване :)

Мнениеот Rali_hr » 08 Дек 2014, 18:21

Спомени, спомени! :) Бях много малка, може би на 15, доста се напихме и това ми беше, разбрах, че не е много готино :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Първото напиване :)

Мнениеот Elica » 10 Дек 2014, 15:35

Бях много малка, когато се напих за първи път и то до безпаметност! Мислим си, че няма да ни хване и т.н. обаче после съжалявах жестоко, чудя се как не съм стигнала до болница!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Първото напиване :)

Мнениеот Kaya » 22 Юни 2015, 12:43

rabotnata pchela написа:Сериозно напиване ми беше сякаш към 16-17г., празнувахме рожден ден излизахме и какво ли още не, май друго такова напиване не съм имала, за щастие. Внимавам по колко пия :!:

Да, трябва да се внимава много, защото може да стане страшно. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Първото напиване :)

Мнениеот Jully » 23 Юли 2015, 11:10

Golfie написа:Бях на 16, изпих 2 бири и бях готова...а на сутринта...спомени имах, че оповръщах всичко и май изядох един зад врата от баща ми.
При вас как беше? :lol:

Леле, от толкова малко! :lol:
Аз не си спомням, аз от рано си пийвах по малко, не съм се напивала до безпомощност, освен веднъж. Изпих много и различен алкохол, накрая повръщах и заспах. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта