Първото напиване :)

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Първото напиване :)

Мнениеот Golfie » 11 Ное 2011, 23:33

Бях на 16, изпих 2 бири и бях готова...а на сутринта...спомени имах, че оповръщах всичко и май изядох един зад врата от баща ми.
При вас как беше? :lol:
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Първото напиване :)

Мнениеот valiart » 11 Ное 2011, 23:51

Бях на 12-13 и се напих от шампанско на една Нова Година. От тогава мразя шампанско :lol:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Първото напиване :)

Мнениеот сиско » 28 Ное 2011, 00:20

Ох, беше ужасно, даже и не искам да си го спомням :oops:
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Първото напиване :)

Мнениеот Finger » 08 Дек 2011, 12:56

Първото ми напиване беше в 8 клас, на един пролетен лагер край морето. Хванах се на бас с едно момче, че мога да пия като мъжете и залога беше един коняк и сметката. Седнахме около 18 часа на една маса и се започна с бири, разбира се на 8 мата бира момчето срещу мен каза, че не може повече и аз трябваше да си изконсумирам наградата, тоест да изпия и коняка. Е това много ме обърка. Спомням си, че много ми се ходеше до тоалетната от проклетата бира, а не можех да стана. Противно на очакванията ви не се случи това в гащите, но на следващия ден бях полумъртва, но спечелила баса. След 24 часа прекарани в леглото и оскъдно количество храна бях като нова! Е доказах, че и жените могат да бъдат като мъжете. Сега не обичам бира, но не е заради тази случка.
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Първото напиване :)

Мнениеот delinda » 08 Дек 2011, 15:06

За първи път се напих, когато бях на 15. Бяхме на един рожден ден и си правехме различни коктейли... :D :D :D Резултатът беше потресаващ. След това в продължение на 3 дни се чувствах като болна. :roll:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Първото напиване :)

Мнениеот Bella » 09 Дек 2011, 13:47

Не знам дали може да се брои за първо, но когато съм била малка нашите са пътували много и така на една гара се наредили да купуват билети, а мен са ме оставили не техен близък приятел за няколко минути да ме наглежда. Тогава съм била на 6 месеца само. Когато са се върнали родителите ми двамата с приятелят на родителите ми сме си делили една бира. Така, че мога смело да твърдя, че съм закърмена с биричката. :)
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Първото напиване :)

Мнениеот delinda » 09 Дек 2011, 14:00

Bella написа:Не знам дали може да се брои за първо, но когато съм била малка нашите са пътували много и така на една гара се наредили да купуват билети, а мен са ме оставили не техен близък приятел за няколко минути да ме наглежда. Тогава съм била на 6 месеца само. Когато са се върнали родителите ми двамата с приятелят на родителите ми сме си делили една бира. Така, че мога смело да твърдя, че съм закърмена с биричката. :)


Бела, разбира се, че се брои. Виждам, че от малка си започнала. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Първото напиване :)

Мнениеот rozov_lishej » 09 Дек 2011, 16:42

На 25 години съм и никога не съм се напивала. Пиенето ми на алкохол се свежда до глътка шампанско на Нова година... и като се сетя, че наближава, започва да ми се гади :D
rozov_lishej
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Дек 2011, 16:30

Re: Първото напиване :)

Мнениеот Bella » 09 Дек 2011, 16:53

rozov_lishej написа:На 25 години съм и никога не съм се напивала. Пиенето ми на алкохол се свежда до глътка шампанско на Нова година... и като се сетя, че наближава, започва да ми се гади :D

Не вярвах, че има такива хора! Всеки има по едно пиянско изпълнение записано в актива си от грешки!
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Първото напиване :)

Мнениеот зозо » 09 Дек 2011, 17:11

rozov_lishej написа:На 25 години съм и никога не съм се напивала. Пиенето ми на алкохол се свежда до глътка шампанско на Нова година... и като се сетя, че наближава, започва да ми се гади :D


Не това не може да е истина! :roll: Всички сме срамежливи, ама чак до там.... :twisted:
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта