Одобрявате ли черния петък?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Буба Мара » 28 Май 2018, 15:25

Много от въпросните фирми си понесоха глобите от агенцията за защита на потребителите, но реално дали не продължиха с порочната практика не е ясно. Пък и ако глобата е по-малка от регистрираната нечестна печалба.. работата е ясна. :wink:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Pipilota » 28 Май 2018, 15:39

Буба Мара написа:Много от въпросните фирми си понесоха глобите от агенцията за защита на потребителите, но реално дали не продължиха с порочната практика не е ясно. Пък и ако глобата е по-малка от регистрираната нечестна печалба.. работата е ясна. :wink:

Ми след като точно тая фирма продължава всяка година, явно глобата им изобщо не ги вълнува и печалбата я оправдава от всякъде.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Дороти » 14 Ное 2018, 13:01

Много зависи. В България повечето черни петъци не са истински такива. Цените са изкуствено завишени, после ги свалят до нормалните. Само от емаг сме се възползвали от Черен петък, защото сравнихме цените с други магазини и наистина бяха доста по-ниски.
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Bloody Mary » 15 Ное 2018, 12:08

Аз нямам нищо против намалените стоки, обаче като видя колко народ се бута, и се отказвам. Не мога да издържа лудницата просто...
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Ani_ » 04 Дек 2018, 12:08

Не ходя да се тъпча с останалите, но онлайн се възползвам, когато има реални намаления. Следя си за нещата, които съм си харесала и ги добавям към любими. Няма търчане, няма блъскане :mrgreen:
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта