Одобрявате ли черния петък?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Monika_Spasova » 17 Ное 2017, 10:06

Някои магазини вече пуснаха "Черен петък" за своите обекти. Днес всички майки са се засилили да купуват детски играчки за отрочетата си. :mrgreen:
Вие какво мислите за този черен петък, мислите ли,ч е е само трик, който кара хората да харчат пари като луди за безсмислени покупки?
Одобрявате ли манията по този специален ден преди Коледните празници?

Аз всяка година вземам нещо от черния петък, но взех да се улавям, че не се сдобивам с чак толкова голямо намаление, илиможе би не съм търсила достатъчно упорито в началото. :roll: Вашето мнение какво е, намирате ли наистина изгодни неща, или всичко е илюзия, като в цирка?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Pipilota » 17 Ное 2017, 11:36

Нямам проблеми с черния петък, даже всяка година се възползвам. Предварително знам какво ще търся, проверявам на различни места каква е стойността и когато ми е по-изгодно го взимам.
Не виждам проблем, да може да нее както по света, но за нашите ширини черния петък пак е добра оферта.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Катето » 17 Ное 2017, 12:35

Днес купих на дъщеря ми от Хиполенд няколко неща, които са намалени. За мен отстъпките са реални, отдавна знам какво иска и знам какви са цените на нещата, които съм набелязала.
Катето
 
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Юли 2017, 13:01

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот rali06 » 17 Ное 2017, 15:17

Идеята на черния петък е хубава. Но предпочитам да пазарувам онлайн, отколкото да се блъскам по магазините за стоки с отстъпка.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот kikimoraa » 18 Ное 2017, 14:48

rali06 написа:Идеята на черния петък е хубава. Но предпочитам да пазарувам онлайн, отколкото да се блъскам по магазините за стоки с отстъпка.

Повечето промоции са онлайн, особено в България, по магазините дори не съм чула да има отстъпки, или е мноого рядко. Докато онлайн има страшно много участващи сайтове.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Pipilota » 20 Ное 2017, 12:40

Възползваме се, от което можем, но тази година от нищо. В крайна сметка черния петък е една добрав ъзможност, който иска може да я вземе. Плюс това, Интернет ни дава право и поглед върху цял свят и може да се възползваме от промоции от амазон, ибей и къде ли още не.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Ное 2017, 12:05

търся на гаджето ми волан с педали, дали можете да ми препоръчате нещо?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Jully » 22 Ное 2017, 12:26

Monika_Spasova написа:търся на гаджето ми волан с педали, дали можете да ми препоръчате нещо?


Не мисля, че ще намериш по петъците, там намалят по-масови стоки.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот vanusha » 23 Ное 2017, 11:17

Много се дразня на маркетинга на емаг, до последно пазят офертите си в тайна, човек не може да си направи някакъв план. Затова и избягвам да вземам от там, предпочитам да дам малко повече, но да си взема нещото от магазин на технополис или техномаркет. Само играчки вземам онлайн и с тях нямам абсолютно никакъв проблем.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Одобрявате ли черния петък?

Мнениеот Mon_ton » 23 Ное 2017, 12:15

На повечето места, известни с черния си петък, точно както спомненатия EMAG увеличават цените от седмица, и то с по 40-50 лева, после изкуствено намалят и реално не се получава никакво намаление под постоянната цена. След хиляди въпроси от страна на потребителите за тази практика, те твърдят, че това били цени на партньори. Изобщо се мъчат да се измъкнат яко.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта