Има ли неща, които не може да си позволите да си купите?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Има ли неща, които не може да си позволите да си купите?

Мнениеот Съни » 06 Дек 2018, 11:58

Да, искам да живеем в по-голямо жилище, а не да се натискаме в две стаи 4 човека, но уви...няма изгледи за промяна скоро. Освен ако не ни се падне неочаквана печалба :mrgreen:
Съни

Мнениеот Тъжна Луна » 06 Дек 2018, 18:14

Elica написа:Вчера гледах репортаж по телевизията, че българите нямали пари да си купуват месо,около 1/3 отговорили, че това е покупка, която правят рядко. Мислите ли, че сме толкова бедни, че не можем да си позволим месо? Така са отговорили главно безработните и хора над 65 години, но все пак, дали наистина е така.
Вие как мислите и съдейкиот хората, покрай вас,дали това твърдение е вярно?
Има ли неща от първа необходимост, които вие не може да си позволите да си купувате и кои са те?
Аз мога да кажа, че за мен е лукс яденето на качествени колбаси и риба, хубав хляб.

Вече не е модерно да се яде месо, стига сте плакали. Вредно билО. А тва че нямаме пари да си купим всичко няма нужда нито от питане, нито от отговаряне. Инак журналята могад да откриват и закриват топлата вода когато им кефне :cheerleaderkid:
Аватар
Тъжна Луна

Мнениеот Dalia » 06 Дек 2018, 18:42

За сега не съм изпадала в подобна ситуация и дано не ми се случва, такова нещо. Може пък да нямам толкова големи желания и затова да се получава така Не мога да си предтсвя обаче как живеят днесшните пенсионери с 200 лв, с които трябва да посрещнат ежедневните си нужди и да платят текущите си сметки. Живот и здраве да стигна и аз до тази възраст и тогава със сигурност ще има неща, които искам да си купям, а не мога :???:
Dalia

Предишна

Назад към Актуални теми и новини