Има ли неща, които не може да си позволите да си купите?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Има ли неща, които не може да си позволите да си купите?

Мнениеот Съни » 06 Дек 2018, 11:58

Да, искам да живеем в по-голямо жилище, а не да се натискаме в две стаи 4 човека, но уви...няма изгледи за промяна скоро. Освен ако не ни се падне неочаквана печалба :mrgreen:
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Re: Има ли неща, които не може да си позволите да си купите?

Мнениеот Тъжна Луна » 06 Дек 2018, 18:14

Elica написа:Вчера гледах репортаж по телевизията, че българите нямали пари да си купуват месо,около 1/3 отговорили, че това е покупка, която правят рядко. Мислите ли, че сме толкова бедни, че не можем да си позволим месо? Така са отговорили главно безработните и хора над 65 години, но все пак, дали наистина е така.
Вие как мислите и съдейкиот хората, покрай вас,дали това твърдение е вярно?
Има ли неща от първа необходимост, които вие не може да си позволите да си купувате и кои са те?
Аз мога да кажа, че за мен е лукс яденето на качествени колбаси и риба, хубав хляб.

Вече не е модерно да се яде месо, стига сте плакали. Вредно билО. А тва че нямаме пари да си купим всичко няма нужда нито от питане, нито от отговаряне. Инак журналята могад да откриват и закриват топлата вода когато им кефне :cheerleaderkid:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Има ли неща, които не може да си позволите да си купите?

Мнениеот Dalia » 06 Дек 2018, 18:42

За сега не съм изпадала в подобна ситуация и дано не ми се случва, такова нещо. Може пък да нямам толкова големи желания и затова да се получава така Не мога да си предтсвя обаче как живеят днесшните пенсионери с 200 лв, с които трябва да посрещнат ежедневните си нужди и да платят текущите си сметки. Живот и здраве да стигна и аз до тази възраст и тогава със сигурност ще има неща, които искам да си купям, а не мога :???:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Има ли неща, които не може да си позволите да си купите?

Мнениеот maia the bee » 11 Дек 2018, 15:18

Всеки човек има неща, които не може да си позволи да си купи. За никой парите не са безчет.
Аз, например, не мога да си позволя да си купя билети до мечтани дестинации като Австралия или пък Русия.
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Re: Има ли неща, които не може да си позволите да си купите?

Мнениеот Кети cat » 24 Апр 2019, 11:36

Има, разбира се. Не мога всеки ден да ходя на масажи и разни спа процедури, колкото и да ми се иска :mrgreen:
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59

Re: Има ли неща, които не може да си позволите да си купите?

Мнениеот Блясък » 24 Апр 2019, 15:54

Кемпер, а мечтая за него. Ще чакам печалба, ненадейна :mrgreen:
Блясък
 
Мнения: 37
Регистриран на: 07 Яну 2019, 11:52

Re: Има ли неща, които не може да си позволите да си купите?

Мнениеот Светлето » 20 Май 2019, 10:03

Много са нещата, които не мога да си купя. Опитвам се обаче да се фокусирам върху другите, наистина важни неща. А те не се купуват, дори и с много пари :wink:
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Re: Има ли неща, които не може да си позволите да си купите?

Мнениеот Пепи72 » 26 Авг 2019, 09:47

А какво може да си позволим да си купим?
Пепи72
 
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:31

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта