Мислите ли, че татковците са по-добри родители?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Мислите ли, че татковците са по-добри родители?

Мнениеот Тъжна Луна » 27 Юни 2018, 15:29

Lollipop написа:Не мисля, децата винаги ще предпочитат майките си, бащите се появяват рядко, детето винаги ще има нуждата от майка си и от нейната опора. А и питайте жените, какво мислят за бащинството на мъжете си, повечето не се сещат, че имат деца.

аде няма нужда и жените да ги изписваме като света вода ненапита. много зависи от човека какъв родител е и не толкова татко ли е мама ли е. детето ще предпочита онзи който го обича, разбира и го чува и вижда. защото много родители подценяват децата си и много жени мъжете си. не мисля че един човек е щастлив когато е нахранен, изпран и облечен а в много отношения се смята че жрижата се изчерпва с това :roll:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Мислите ли, че татковците са по-добри родители?

Мнениеот Kaya » 27 Юни 2018, 15:32

грижата за децата основно пада на майката, никой не може да ме убеди в друго. Естествено, има случаи и семейства, в които не е така, но те са рядкост, при повечето майката се грижи за детето, а бащата се прави на много уморен вечно.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Мислите ли, че татковците са по-добри родители?

Мнениеот ivan.stoqnov » 29 Юни 2018, 11:54

:lol: Татковците са по-добри родители, стига да имат свободно време, тъй като обикновено са те тези, които осигуряват 80% от дохода на семейството (е винаги има изключения). Те са по-загрижени и внимателни, и гледат децата си с голяма нежност. Особено ако децата са момчета за предпочитане е те да прекарват повече време по мъжки с бащите си. Защото нали знаете, че децата не внимават къде вървят, те стъпват по стъпките оставени от родителите им. :heartbeating:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Мислите ли, че татковците са по-добри родители?

Мнениеот vanessa_ » 29 Юни 2018, 14:34

ivan.stoqnov написа::lol: Татковците са по-добри родители, стига да имат свободно време, тъй като обикновено са те тези, които осигуряват 80% от дохода на семейството (е винаги има изключения). Те са по-загрижени и внимателни, и гледат децата си с голяма нежност. Особено ако децата са момчета за предпочитане е те да прекарват повече време по мъжки с бащите си. Защото нали знаете, че децата не внимават къде вървят, те стъпват по стъпките оставени от родителите им. :heartbeating:

Точно мъжко оправдание "стига да имат свободно време", а майките, осигурявайки по-малък доход по цял ден си почиват.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Мислите ли, че татковците са по-добри родители?

Мнениеот blaze » 06 Ное 2018, 12:44

Какво значи по-добри? Всеки е добър в различни етапи от развитието на детето. Майката е най-важния човек за детето, докато е съвсем малко.
После идва ролята на бащата. Стига родителите да обичат децата, винаги са добри родители :heartbeating:
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Мислите ли, че татковците са по-добри родители?

Мнениеот Pacienti » 07 Ное 2018, 16:59

Децата се нуждаят от любов. Според мен е глупаво да се противопоставят татковците и майките. Има читави и нечитави представители и при едните и при другите.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Мислите ли, че татковците са по-добри родители?

Мнениеот IvanovA_Stef » 14 Ное 2018, 13:25

То да не е състезание това? Достатъчно е да си обичат децата, останалото както дойде - един ще гафи в едно, друг - в друго. Това е.
Аз още помня в какво състояние намирах апартамента, най-вече хола, когато ги оставех да се гледат с баща си. Връщам се и направо ми идеше да избягам. Играчки навсякъде, мръсна дреха на пода, абе кочина. Но бяха оцелели! :mrgreen:
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Мислите ли, че татковците са по-добри родители?

Мнениеот Fury » 06 Дек 2018, 15:20

Чак по-добрите не мисля че са, но и за тях има достатъчно работа. Те също могат да се справят, стига да имат желание. Просто е.
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Мислите ли, че татковците са по-добри родители?

Мнениеот _Лилия_ » 25 Фев 2019, 13:02

Смятам, че всичко опира до човека. Мъж, жена - все тая. Ако е готов да има дете - ще е добър и осъзнат родител. Никакво значение няма пола.
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Мислите ли, че татковците са по-добри родители?

Мнениеот nefertiti » 25 Фев 2019, 18:36

_Лилия_ написа:Смятам, че всичко опира до човека. Мъж, жена - все тая. Ако е готов да има дете - ще е добър и осъзнат родител. Никакво значение няма пола.

:+1:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron