Давате ли възможност на децата си да тренират?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Давате ли възможност на децата си да тренират?

Мнениеот lussy » 13 Фев 2017, 10:39

На мен ми е малко странно като чуя някой да каже "Аз тренирам още от малък, от 4-5-годишен". То още не знае какви спортове има и не е гледало по телевизията още спортни предавания, как ще се запали толкова, че да изяви желание да тренира художествена гимнастика, бойни изкуства или нещо друго? По-скоро родителите го водят в залата и почват да го водят на тренировки. После си показва дали наистина му харесва на детето.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Давате ли възможност на децата си да тренират?

Мнениеот Rali_hr » 17 Фев 2017, 16:45

lussy написа:На мен ми е малко странно като чуя някой да каже "Аз тренирам още от малък, от 4-5-годишен". То още не знае какви спортове има и не е гледало по телевизията още спортни предавания, как ще се запали толкова, че да изяви желание да тренира художествена гимнастика, бойни изкуства или нещо друго? По-скоро родителите го водят в залата и почват да го водят на тренировки. После си показва дали наистина му харесва на детето.

И в това има ли нещо лошо? Какво очаквате вие, детето ви да няма спортни навици и изведнъж на 10 да гледа нещо по телевизията и да реши, че иска да става олимпийски шампион по дисциплината ли?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Давате ли възможност на децата си да тренират?

Мнениеот Slavena » 24 Фев 2017, 15:33

пари на вятъра са това, могат да излизат да играят пред блока и така да тренират
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Давате ли възможност на децата си да тренират?

Мнениеот julianne » 02 Мар 2017, 10:48

Надявам се да са по-малко родителите, които се притесняват децата им да не се наранят и затова с много условия ги пускат да тренират нещо.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Давате ли възможност на децата си да тренират?

Мнениеот Lollipop » 22 Апр 2017, 11:52

Не познавма много деца, които ходят на някакви тренировки, от 10 деца има 2-3 и те част от тях дори са от едно семейство.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Давате ли възможност на децата си да тренират?

Мнениеот Клер » 07 Мар 2019, 12:53

Определено давам, даже поощрявам спортуването. И без това висят на телефоните или таблетите твърде дълго време. Каквото и да е свързано с физическа активност, одобрявам го.
Клер
 
Мнения: 101
Регистриран на: 18 Дек 2018, 10:35

Re: Давате ли възможност на децата си да тренират?

Мнениеот Тита » 14 Май 2019, 13:55

Не знам за другите, ама на мен почти не ми остава време за извънкласни занимания. Докато се прибера, да уча, и то почти не останало време за почивка. Евентуално през уикенда почивам, на ако тогава и спортувам нещо, съвсем няма да имам време за приятели и релакс :smile:
Тита
 
Мнения: 23
Регистриран на: 17 Яну 2019, 10:26

Re: Давате ли възможност на децата си да тренират?

Мнениеот Бистра » 16 Юли 2019, 09:50

Със сигурност бих поощрявала детето си да тренира. И без това прекарват много време на таблети и телефони.
Бистра
 
Мнения: 87
Регистриран на: 20 Дек 2018, 10:29

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron