Одобрявате ли облеклото на нашата първа дама?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Одобрявате ли облеклото на нашата първа дама?

Мнениеот уморена » 08 Дек 2017, 11:23

Новата първа дама вчера беше на посещение в Париж. Загърбила всякакъв етикет, тя отиде на официалната среща по жилетка и панталон. Визията й беше нормална за един неформален офис, но не и за банкова институция да речем. Всички останали жени бяха с вечерно официално облекло, което е трябвало да направи и тя, според етикета.
Какво мислите за това, че не спазва етикета при посещенията, а ходи толкова обикновено облечена?
И изобщо не казвам, че трябва да се харчат луди пари за костюми и дрехи, може да изглежда добре и официално за по-малко от хиляди. Защо не си е направила труда да спази добрия вид, който се е наложил, а сега ще я разнасят от уста на уста..
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Одобрявате ли облеклото на нашата първа дама?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Дек 2017, 12:49

Според мен доста се изложи с това си държание, като се появи по такъв начин. Можеше да се постарае повече, знае, че в политиката и изобщо, където и да е по света, когато представяш себе си и държавата си , трябва да спазват етикет. Не може да се отиде по жилетка, точно все едно е на работа в хранителен магазин. Доста разочароващо с тази жилетка. Дори и тя изглежда добре, нее дебела да кажеш, че има какво да прикрива и затова да избягва представителните дрехи.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Одобрявате ли облеклото на нашата първа дама?

Мнениеот Dima » 09 Дек 2017, 12:51

Не одобрявам. Тя представя държавата ни и мен ме беше срам само катпо гледах как са облечени другите дами, а нашата не.
Dima
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Дек 2017, 12:45

Re: Одобрявате ли облеклото на нашата първа дама?

Мнениеот silver933 » 04 Яну 2018, 12:04

Хем иска да е с останалите, хем се излага. :mrgreen: Най-странното е, че трябва да има стилисти, които да отговарят за външния й вид.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Одобрявате ли облеклото на нашата първа дама?

Мнениеот Karina_85 » 08 Яну 2019, 12:58

Все си мисля, че трябва да има норми, както и да имат консултант по тази част.
Първата ни дама е красива жена, има и хубаво тяло. Може да се облече много по-добре и да засенчи повечето от другите.
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Одобрявате ли облеклото на нашата първа дама?

Мнениеот IvanovA_Stef » 21 Мар 2019, 16:01

Кой пък ще обърне такова внимание? В смисъл, нищо фрапиращо не забелязвам, че да я обсъждат дълго време.
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Одобрявате ли облеклото на нашата първа дама?

Мнениеот Кети cat » 27 Май 2019, 11:27

Има къде-къде по-важни и сериозни проблеми от нейното облекло. Не ми е направило впечатление да е чак толкова зле, но не съм се и заглеждала :wink:
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта