Как да разбера ориентацията на синът ми?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот valensiq » 26 Юли 2018, 15:53

То и като я разбереш, няма да има голяма файда, ако е обърнал резбата, няма да ти пука в кой момент точно го е направил.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот Петър Георгиев » 26 Юли 2018, 16:58

Акакво и ако татко е с нетрадиционна резбица, разбирайте различно от хетеро :twisted:
Петър Георгиев
 
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юли 2018, 16:23

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот S_Milenska » 27 Юли 2018, 09:37

Петър Георгиев написа:Акакво и ако татко е с нетрадиционна резбица, разбирайте различно от хетеро :twisted:

Ами в случая, съдейки от притесненията, надали е така, или ти говориш за твой личен случай?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот Петър Георгиев » 27 Юли 2018, 17:28

S_Milenska написа:
Петър Георгиев написа:Акакво и ако татко е с нетрадиционна резбица, разбирайте различно от хетеро :twisted:

Ами в случая, съдейки от притесненията, надали е така, или ти говориш за твой личен случай?

татко твърде много се гипсира. лапето като нищо да му гледа сеира и за това да го е направило :lol: резбата вече може човек спокойно да си я размята мина времето когато обратните създаваха семейства от страх да не ги разберат
Петър Георгиев
 
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юли 2018, 16:23

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Авг 2018, 10:56

Докато му казваме "резба" няма да имаме нормални хомосексуалисти в България и до тогава ще има притеснени родители, изпаднали в ужас, че синовете им спят с мъже. Но не е проблем, ако остане стар нещастен ерген без деца, важното е да не е гей.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта