Как да разбера ориентацията на синът ми?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот mrnet » 14 Дек 2017, 16:19

Днешните младежи са побъркани. Синът ми и той е луд. Ще кажа, какво се случи. Синът ми беше забравил да затвори вратата на стаята си. Аз невлизам вътре, но нямаше, как да не забележа дилдото на леглото му. След, като се прибра го питах да не е обърнал резбата, че има дилдо. Даже и не се и засрами, а обясни, че момичето с което излизат му е дала дилдото за да го изпробва. Мисля, че ме излъга но пък откъде да съм сигурен, може и да има такива извратени момичета. Как мога да разбера дали синът ми е обърнал резбата?
mrnet
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Дек 2017, 16:02

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Дек 2017, 19:06

И да предпочита момчета, голямо чудо, честно да ти кажа, то в наши дни всичко има вече и това не е повод за срам и притеснения. Само фамилията ти няма да продължи, ама и за това няма гаранции, докато порасне и стане за женене (омъжване), може и браковете да за позволени, та и да станат еднополовите двойки предпочитани осиновители.
Лесно може да видиш, по начина му на говорене, по държанието, дали наистина излиза с момичета, има ли приятелска нагласа към тях или друг тип, тези неща си личат, особено в пубертета.
А за такива извратени момичета в наши дни има много, ама много! Ние с теб не сме виждали такъв секс, какъвто те правят между другото. :mrgreen:
Като се замислиш, дори и да е гей, какво ще промени това? Ще се откажеш от него, ще го набиеш, ще заличиш сина си от живота си - надявам се, че не, защото тази постъпка ще е идиотска. Подкрепяй сина си и това е, ако има нещо за споделяне, ако сте достатъчно близки, когато дойде времето ще го направи, а няма да избяга далеч от вас и от притеснението как ще го приемете.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот kauda » 22 Дек 2017, 11:54

Ще я разбереш след време, каквато и да е не би трябвалко да има значение за теб.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот mix_twix » 09 Яну 2018, 11:46

Като искаш го питай, ама след като си има приятелка и си ги виждал заедно няма какво да се притесняваш толкова. Ако не експериментира докато е тийнейджър, кога ще го прави?
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот kauda » 09 Яну 2018, 12:03

Наистина ли има приятелка, или по-скоро са приятели, а не интимни? Това се вижда по държание, когато има истинско привличане и чувства, това не може да се изиграе, особено от тийнове.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот Локумът » 24 Юли 2018, 15:50

Никой баща не ще да разбере, че синът му е обърнал резбата,ако е така ама той си остава същия човек. като минат годините, няма да мислите пед*раст ли е или не е, ами да е до вас, да ви обича и да ви уважава.Никой не трябва дас е интересува кво се случва в леглото на другия, дори и той да е син.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот Frac » 24 Юли 2018, 16:46

Днешната младеж е доста разкрепостена, но пък по-старото поколение не могат да приемат това разбиране. Затова си има още и притесненията и срама. Но разбира се синът ви дори да има други предпочитания би трябвало да получи разбиране от ваша страна. Наблюдавайте го, разговаряйте, ние тук и да гадаем няма как да ви помогнем. Ако имате съпруга - тя би се справила по-добре от вас ;) в разузнаването.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот Тъжна Луна » 24 Юли 2018, 16:52

mrnet написа:Днешните младежи са побъркани. Синът ми и той е луд. Ще кажа, какво се случи. Синът ми беше забравил да затвори вратата на стаята си. Аз невлизам вътре, но нямаше, как да не забележа дилдото на леглото му. След, като се прибра го питах да не е обърнал резбата, че има дилдо. Даже и не се и засрами, а обясни, че момичето с което излизат му е дала дилдото за да го изпробва. Мисля, че ме излъга но пък откъде да съм сигурен, може и да има такива извратени момичета. Как мога да разбера дали синът ми е обърнал резбата?

Те младежите, които са "днешни" все са луди :) Вие като сте бил и вие днешен нормален ли бяхте :P
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот Румен Стоянов » 24 Юли 2018, 17:04

Завалийката :lol: И без *станбулската конвенция работата върви та се къса :grin:
Румен Стоянов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Юли 2018, 17:02

Re: Как да разбера ориентацията на синът ми?

Мнениеот Jolene » 26 Юли 2018, 10:53

Тъжна Луна написа:
mrnet написа:Днешните младежи са побъркани. Синът ми и той е луд. Ще кажа, какво се случи. Синът ми беше забравил да затвори вратата на стаята си. Аз невлизам вътре, но нямаше, как да не забележа дилдото на леглото му. След, като се прибра го питах да не е обърнал резбата, че има дилдо. Даже и не се и засрами, а обясни, че момичето с което излизат му е дала дилдото за да го изпробва. Мисля, че ме излъга но пък откъде да съм сигурен, може и да има такива извратени момичета. Как мога да разбера дали синът ми е обърнал резбата?

Те младежите, които са "днешни" все са луди :) Вие като сте бил и вие днешен нормален ли бяхте :P

Точно! винаги има неразбиране между млади и възрастни, винаги младите са лоши, винаги са "какво поколение идва..." и т.н. а ние па сме били много хубави, кога сме били млади. Експериментите трябва да се правят, докато човек е млад, не създал семейство и дом и оп, падал си по мъже...
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта